Roblox oyununda nasıl oyun yapabilirim?

İşletim sistemi
Windows 10

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Selamlar, Roblox oyununda bir oyun yapacağım. Bunun hakkında güzel video çeken youtuberler biliyor musunuz? Bu arada daha önce Roblox oyununda oyun yapam varsa tavsiye verebilir mi? Konusu bilgisayar toplamak olucak ve ben RX 580 gibi kartları oyuna nasıl ekleyebiliceğimi bilmiyorum.

Roblox stüdyo da kendin tasarliycan ben eskiden flag capture yapmıştım birazda tutmuştu.

Selamlar, roblox oyununda bir oyun yapacağım. Bunun hakkında güzel video çeken youtuberler biliyor musunuz? Bu arada daha önce roblox oyununda oyun yapayım varsa tavsiye verebilir mi? Konusu bilgisayar toplamak olacak ve ben RX 580 gibi kartları oyuna nasıl ekleyebiliceğimi bilmiyorum.

Hatta şu an Bannerlord gibi bir şey yapmaya başlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, Roblox oyununda bir oyun yapacağım. Bunun hakkında güzel video çeken YouTuber'ler biliyor musunuz? Bu arada daha önce Roblox oyununda oyun yapayım varsa tavsiye verebilir mi? Konusu bilgisayar toplamak olacak ve ben RX 580 gibi kartları oyuna nasıl ekleyebiliceğimi bilmiyorum.

Roblox indirdiğinde zaten Roblox Studio var tıkla bulamazsanda internete Roblox Studio yaz.

BEN YAPIYORDUM AMA BIRAKTIM YAPTIĞIM Bİ OYUNDAN SANA GÖRSELLER VERİM
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png

Geri
Yukarı