Roblox Premium her ay para mi çekiyor?

Yanlış bilgi
Evet. Roblox Premium, aylık ve ücretli bir üyeliktir. Zaten sitedeki bilgiye bakarsanız, aylık $4.99 şeklinde ücretlendirildiği yazıyor.

Düzenleme: Yanlış bilgi, üzgünüm.

Son düzenleme:
Microsoft'tan 450 Robux Premium alsam her ay para çeker mi?

Hayır çekmez, Roblox üzerinden satın alırsanız her ayın 1'inde veya satın aldığınız tarihte parayı hesabınızdan çeker. Microsoft üzerinden satın alırsanız tek seferlik alışveriş yani tek seferde alıp hesabınıza geçirebilirsiniz ve ayda bir para çekmez.

Hayır çekmez, Roblox üzerinden satın alırsanız her ayın 1'inde veya satın aldığınız tarihte parayı hesabınızdan çeker. Microsoft üzerinden satın alırsanız tek seferlik alışveriş yani tek seferde alıp hesabınıza geçirebilirsiniz ve ayda bir para çekmez.
microsoft üstünden nasıl satın alabilirim

Ben Roblox üzerinden almıştım her ay çekiyor bunu App Store'a girip aboneliklerimden iptal ettim.Artık her ay para cekecek mı lutfen yardımcı olun, arada sıkıstım kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı