Çözüldü Roblox robuxumu vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CurYs

Femtopat
Arkadaşlar selam, ben Roblox kullanıcısı olarak Premium aldım ve Premium'un süresi doldu. Fakat şöyle bir sıkıntı var: Premium'un süresi dolunca bana robux vermedi. Her ayda bir robux verileceği yazıyordu ve 1 ay geçti. 1 ayın sonunda robux alamadım.

Arkadaşlar selam ben Roblox kullanıcısı olarak Premium aldım ve Premium'un süresi doldu. Fakat şöyle bir sıkıntı var: Premium'un süresi dolunca bana robux vermedi. Her ayda bir robux verileceği yazıyordu ve 1 ay geçti. 1 ayın sonunda robux alamadım.

Arkadaşlar Premium'un SS ini almayı unutmuşum SS burada:

Dosya Ekleri

• 1614701871107.png
    1614701871107.png
    110 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar selam, ben Roblox kullanıcısı olarak Premium aldım ve Premium'un süresi doldu. Fakat şöyle bir sıkıntı var: Premium'un süresi dolunca bana robux vermedi. Her ayda bir robux verileceği yazıyordu ve 1 ay geçti. 1 ayın sonunda robux alamadım.

Premium olduğu müddet her ay robux alacaksınız. Premium süresi bittiği için artık alamazsınız.

Cyper_HUB

Centipat
Makaleler
1
Yer
Angaranın Bağları

Premium olduğu müddet her ay robux alacaksınız. Premium süresi bittiği için artık alamazsınız.

Çözüm

Enes3078

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
Malatya
Orayı çevirdiğinizde her ay başında 1 defaya mahsus premium ayrıcalığı olarak Robux alabilirsiniz. Yani bir daha premium aboneliği satın almalısınız ki o ay verilecek olan Robux'u alabilesiniz.

Artı -1 Eksi
KS
CurYs

CurYs

Femtopat
Orayı çevirdiğinizde her ay başında 1 defaya mahsus Premium ayrıcalığı olarak robux alabilirsiniz. Yani bir daha Premium aboneliği satın almalısınız ki o ay verilecek olan Robux'u alabilesiniz.

Teşekkür ederim bende sanıyorum ki tekrar bitince bana robux verecek. Teşekkürler.

Yeni konular

Yukarı