Roblox yüzünden hacklenmiş olabilir miyim?

Maxtoric

Picopat
Arkadaşımda hacklendi, yani ikimizde aynı anda gittik, arkadaşım exploiti yaptıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için kullandı bende oynarken kullandım.
İçine virüs sokup sokmadığı belli olmaz. Çaktırmadan bilgisayarınızı da izliyor olabilir. Kaspersky ile tarama yapın.

KS
KS
Hidrojenli

Hidrojenli

Yoctopat
İçine virüs sokup sokmadığı belli olmaz. Çaktırmadan bilgisayarınızı da izliyor olabilir. Kaspersky ile tarama yapın.

Daha bugün hacklenmeden birkaç saat önce Malwarebytes'den tarama yaptırdım ve hiçbir şey çıkmadı, şu an için bilgisayarda bir şey yok yarın tekrar yapacağım ayrıca arkadaşımın yapmadığından kesinlikle eminim bu olay olduktan sonra tekrar yüz yüze buluştuk zaten.

uuua

Picopat
Daha bugün hacklenmeden birkaç saat önce Malwarebytes'den tarama yaptırdım ve hiçbir şey çıkmadı, şu an için bilgisayarda bir şey yok yarın tekrar yapacağım ayrıca arkadaşımın yapmadığından kesinlikle eminim bu olay olduktan sonra tekrar yüz yüze buluştuk zaten.
tam tarama yaptın mı?

atakankuvel

Picopat
Yer
İstanbul
Hayır, bende jjsploit vardı ve bana trojan olduğunu söyleyince jjsploiti silip krnlyi yükleyecektik ama bende krnlnin kendi sitesi açılmadı bir türlü, böyle olunca da kendisi krnl kodlaeını alıp Visual Studio'dan bana bir exploit yaptı.

Arkadaşımda hacklendi, yani ikimizde aynı anda gittik, arkadaşım exploiti yaptıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için kullandı bende oynarken kullandım.

O zaman ikinizin de kullandığı scriptlerde sorun var canım dikkat et, her scripti kullanma dediğim gibi. Bilgisayarına ciddi zararlar verip bilgisayardan mining yapabilir, çöp edebilirler.

Yukarı