Roblox'a geri dönülür mü?

Böyle bir oyunu mu oynayacaksınız?
IMG-20200730-WA0004.jpg

Sistemim CS:GO kaldırmıyorken, Counter Blox oynardım. Bayağı bir bıçak falan vardı.

Lumber Tycoon 2 oynayın. Çok rahatlatıcı. Eğer para sıkıntısı çekerseniz bana yazın.

Vay be, ne güzel günlerdi. Araba alıp o köprüden geçme çabası. Volkanın içine girip ağaç kesme çabası.

Geçen bir gireyim dedim eskiden iyiydi de şimdi sarmıyor :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lumber tycoon 2 oynayın. Çok rahatlatıcı. Eğer para sıkıntısı çekerseniz bana yazın.

Bana da yazabilirsiniz 20 M var.

Eskiden çok Roblox oynardım telefonda. Sonra babam iş yerinden laptop getirdi daha çok oynadım. Ama yeni PC'ye geçince başka oyunlara yöneldim açıkcası, her türden. Bilmiyorum sizce geri dönülür mü? Bir bakayım kardeşimin pingine, 600 ms falan. Sizin fikriniz nedir?

Chati kapa Phantom Forces falan oyna diyeceğim de hile de dolu kanka. Dönülmez. Yürü CS:GO.

Eskiden Roblox çok güzeldi oyunları olsun kitlesi olsun, ama dönüp bakıyorum ki hep küçük yaşta kardeşlerimiz hep küfürlü, rencide edici sözler kullanıyor ve bu durum cidden kötü. Oyuna giriyorum en yüksek 13 yaşında çocuk çıkıyor trollüyor. Yani ele geçirmişler resmen. Tek kişiyle girmeniz kötü olur. Şöyle 4 5 kişiyle girerseniz daha zevkli olur. Bir aralar Jailbreak çok oynanıyordu ve çok seviliyordu her yaştan insan vardı ama girip bakıyorum 7 8 yaşında çocuklar dalga geçiyor.

Bazen girip oynuyorum ve eğleniyorum açıkçası. Phantom Forces hariç diğer oyunları gerçekten kanser çocuklar ile dolu

Phantom Forces, Counter Blox, Arsenal gibi oyunlar CS:GO kaldırmayınca oynanan alternatif oyunlar kanka ama tek çilesi hilesi bol.
Vallah ben Arsenal'da hileye denk gelmedim Phantom Forces de 1 defa denk geldim ama Counter Blox'da gerçekten hile vardı baya, hile yüzünden bırakmıştım hatta

Geri
Yukarı