Roblox'ta Exploiting'den polis çağırıldı uyarısı

iflenxy1

Decapat
Daha fazla  
roblox ss.png

Böyle bir hata aldım. Ciddi bir durum var mı anlamadım, yardım edin. Hile deniyorumdum ve bir anda bu hata geldi ciddi bir şey var mı söyler misiniz?

Son düzenleme:
Hileye yardım yok ama çok önemli bir şey değildir. Şaka amaçlıdır.
normalde hile açmıyorum yan hesaptan test et dedi arkadaş bende önemli değil zaten yan hesap diye yaptım

Aynen kanki gerçek wearedews fixlendi ve artık onu kullananlara yasal işlem başlatılacak muhtemelen ailene para cezası gelebilir sana önerim PC ne format at ve bir daha hernangi bir hile kullanma.
bak 5 kişi bişey olmaz yazdı sen olur dedin şüphe düştü içime

Sanmıyorum. Hangi programı kullanıyorsun?
https://youtube.com/@BeterAdam Bunun programı mı?
doğrudur

Son düzenleme:
Normalde hile açmıyorum yan hesaptan test et dedi arkadaş bende önemli değil zaten yan hesap diye yaptım.

Bak 5 kişi bir şey olmaz yazdı sen olur dedin şüphe düştü içime.

Doğrudur.

Şaka lan şaka gül diye bir şey olmaz merak etme sadece normal bir şaka hilecileri azaltmak için ama sana önerim jjsploit ve wearedevs i bırak krnl kullan fluxus kullan evon kullan Delta kullan onlar wearedevsden çok daha iyi bir exploit ben hep kullanıyorum öneririm.

Normalde hile açmıyorum yan hesaptan test et dedi arkadaş bende önemli değil zaten yan hesap diye yaptım.

Bak 5 kişi bir şey olmaz yazdı sen olur dedin şüphe düştü içime.

Doğrudur.

+Ben şu ana kadar Roblox'ta Türk yapımı exploit görmedim gördüklerimin hepsi wearedevs veya krnl.dll kullanıyolar sadece GUI'yi yapmışlar basit bir şey.

Şaka lan şaka gül diye bir şey olmaz merak etme sadece normal bir şaka hilecileri azaltmak için ama sana önerim jjsploit ve wearedevs i bırak krnl kullan fluxus kullan evon kullan Delta kullan onlar wearedevsden çok daha iyi bir exploit ben hep kullanıyorum öneririm.

+Ben şu ana kadar Roblox'ta Türk yapımı exploit görmedim gördüklerimin hepsi wearedevs veya krnl.dll kullanıyolar sadece GUI'yi yapmışlar basit bir şey.
öneri olarak en iyisi ve güveniliri ne

Yeni konular

Geri
Yukarı