Roblox'ta oluşan hata ne zaman giderilecek?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 ya da 1 gündür Roblox'a hiç girememekle birlikte hesabımın ne olduğunada bakamıyorum. Sanırım Roblox çöktü.
Bilgisi olan varsa ya da ne zaman bu sorun düzeleceğini bilen varsa lütfen yazabilir mi?

Kimse bir şey bilmiyor. Nedenini söylemediler. Ama 5-6 Güne açılır. 2 gündür hiç bir gelişme yok. Gidin başka oyunlar oynayın :D

Roblox'un sayfasında şu an "Mükemmel şeyler yapıyoruz. Biraz sonra döneceğiz" gibi bir şey yazıyor. Yani ne zaman açılacağını bilmiyoruz fakat çökme söz konusu değil.
Screenshot_10.png

Kimse bir şey bilmiyor. Nedenini söylemediler. Ama 5-6 güne açılır. 2 gündür hiçbir gelişme yok. Gidin başka oyunlar oynayın :D

Oyunu sıfırdan yapıyorlar diye biliyorum şu videodaki gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
umarım yapmazlar çok kötü bune ya eski Roblox çok daha iyi.

Arkadaşlar çoğunuz bakımda diyorsunuz ama; neden çöktüğünde bunu itiraf etsinler ki? Nerede gördük, "biz çöktük" diyen bir şirket? Çökme yerine bakım diyorlar. Neyse, bakalım açılınca bir yenilik olacak mı? 6 yıllık Roblox oyuncusuyum, şu ana kadar, yeniliklerin bakımla geldiğini görmedim.

Oyunu sıfırdan yapıyorlar diye biliyorum şu videodaki gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
umarım yapmazlar çok kötü bune ya eski Roblox çok daha iyi.
Hayır. İsteyen kişiler yapacak.

Roblox'un sayfasında şu an "mükemmel şeyler yapıyoruz. Biraz sonra döneceğiz" gibi bir şey yazıyor. Yani ne zaman açılacağını bilmiyoruz fakat çökme söz konusu değil.Eki Görüntüle 1202601

İnanan var mı acaba? Adamlar bizim serverımız dandik hemen çöktü demiyor da, biz kapattık güncelleme yapıyoruz diyorlar.

Geri
Yukarı