Roblox'ta oyunda bir kişi seni davaya vereceğim dedi

Oyunda bir adam dedi ki profilime bak. Bakıyordum oyuna geçeyim dedim adam şunun aynısı dedi. "oyundan birkaç saniye içinde çıkmazsan seni davaya vereceğim" bende çıktım. Sizce doğru mudur?

Düşünsene en fazla ne yapabilir? Onu sana söyleyen 7 yaşında bir çocuk bile olabilir.

Oyunda bir adam dedi ki profilime bak. Bakıyordum oyuna geçeyim dedim adam şunun aynısı dedi. "oyundan birkaç saniye içinde çıkmazsan seni davaya vereceğim" bende çıktım. Sizce doğru mudur?

Galiba yaşınız küçük. Öyle kafasına göre dava edemez. Mesela örnek veriyorum 'ben bir ruhum Technopat Sosyal'den hemen çıkış yapmazsan seni yatağının yanında izleyeceğim' gibi şeyler görürseniz de inanmayın.

Her çocuğun eline internet erişimi olan bir bilgisayar verirlerse olacağı bu. Oyun oynamakla nasıl dava edebilir ki sizi? Ben olsam çıkmaz ve onunla dalga geçerdim oyunda.

Hocam bunu söyleyen kişi 5 yaşında falandır. Bunu anlamamanızı anlamadım. Bunu anlayamazsan daha ne diyeyim.

Geri
Yukarı