Roblox'tan gerçek para kazanılır mı?

Oyununuz oynandıkça, oyun içi satın alım vs. oldukça, Robux üzerinden ödeme yapılıyor. Bu Robux'lar da biriktirilip para olarak çekilebilmekte. ( dolar cinsinden )

Hocam sağ olun çok korktum bir anda para kazanılmıyor diye meğerse dolar cinsinden para kazanılıyormuş. Bende o parayla bilgisayar toplayacağım.

Bir bilgide ben ekliyim: Roblox'dan kazandığınız Robux'su para olarak supercard kredi kartıyla çekebiliyorsunuz ve diğer anlaşmalı bankalarla mesela Paycell ben bu ikisini biliyorum ama bilen eklesin.

Ben Roblox'ta oyun developeriyim aylık yaklaşık 50-60k Robux kazanıyorum ve 50K'da 175 dolara çevirebiliyorsun. Şu anda bende 30-40k arası var 3-4 haftaya çekmeyi düşünüyorum.

Ben Roblox'ta oyun developeriyim aylık yaklaşık 50-60k Robux kazanıyorum ve 50K'da 175 dolara çevirebiliyorsun. Şu anda bende 30-40k arası var 3-4 haftaya çekmeyi düşünüyorum.

Hangi yolla paramızı çekebiliriz ben limiti geçtim paramı çekmek istedim fakat banka kaynağı belirsiz para olarak gördü para hesaba geçmedi geri robloxa iade etti

Yeni konular

Geri
Yukarı