Roblox'un kitlesi neden kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
images (4).jpeg

images (3).jpeg
Aklıma bunlar geldi nedense.

Oyun bunun gibi haberler sayesinde oyuncu sayısı artıyor. Oyuncu sayısı artınca az önceki olay oluyor ve döngüye giriyor.

Artık o devir kapandı. GTX 750 Ti bile kaldıramıyor oyunu şaka gibi.

Bazı oyunlar için geçerli. Çöp PC'de de oynadim ama akıcı değildi.

O küfür yazanların daha küçücük çocuk olmasına çok üzülüyorum... Ailelerin bu konuda daha dikkatli olması gerekli bence.

O küfür yazanların daha küçücük çocuk olmasına çok üzülüyorum... Ailelerin bu konuda daha dikkatli olması gerekli bence.
Veriyorlar eline tableti sonra bırakıyorlar öyle. Halbuki birazcık eğitseler her şey düzelecek.

LoL'ün veya Zula'nın kitlesi neden kötü sorusuyla aynı cevaba sahiptir. Çünkü bu oyunları veletler istila etmiştir. Mümkünse bu tür oyunlardan uzak durun.

Yine aynı cevap. O çocuklar neden öyle yapıyorlar onu soruyorum ben.
Cevap soruda bulunuyor zaten. ''Çocuk'' oldukları için. Daha düzgün düşünüp karar veremeyen bireyler bunlar. Akıllarına geleni söylerler, küfür ederler, kimseyi takmazlar. Zaten ''çocuk'' olmasalar bunların yanlış olduğunun farkına varırlar. Onun için çok takmamak lazım.

Cevap soruda bulunuyor zaten. "çocuk" oldukları için. Daha düzgün düşünüp karar veremeyen bireyler bunlar. Akıllarına geleni söylerler, küfür ederler, kimseyi takmazlar. Zaten "çocuk" olmasalar bunların yanlış olduğunun farkına varırlar. Onun için çok takmamak lazım.

Konuyu açan arkadaşın yaşı 11miş. Ben öyle değilim diyor.

Cevap soruda bulunuyor zaten. ''Çocuk'' oldukları için. Daha düzgün düşünüp karar veremeyen bireyler bunlar. Akıllarına geleni söylerler, küfür ederler, kimseyi takmazlar. Zaten ''çocuk'' olmasalar bunların yanlış olduğunun farkına varırlar. Onun için çok takmamak lazım.
Ne kadar saçma bir yorumlama. Çocukluk ile ne alakası var? Ya sürekli tekrarlıyorum ama benim gibi çocuklar var. Cidden yaşla alakası ne anlamıyorum ya..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı