Robot süpürge önerisi

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, piyasa birden çok fazla marka olduğundan karar veremedik. Sizin de fikrinizi merak ediyorum. F/P olarak iş görebilecek robot süpürge arayışındayım.

Bunlar arasında alınacak güzel bir ürün var mı? Yoksa sizin önerilerinizi bekliyorum. Bütçe en fazla 4000-4500 daha fazla esnemek istemiyorum.

Bir yıldır bunu kullanıyoruz temizliğinden çok memnunuz. Sizin de paylaştığınız viomi ile tamamen aynı cihazlar sadece kozmetik fark var. Bir de onlarda ekstradan su haznesi çıkıyor. Ufak bir fiyat farkı varsa arada ben viomiyi tercih ederdim.
Ben bunu tercih etmezdim lidar sensörü bile yok.

Roborocklara şuanki en iyi cihazlar diyorlar bütçe varsa alınabilir ama fiyat farkına değer mi emin değilim hiç tecrübe etmedim tabi.

Viomi Alpha (S9) Toz Istasyonlu Robot Süpürge Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bu modele de bir göz at bence açıkçası bu fiyatlarda şuan bir cihaz alıcak olsam ben bunu tercih ederdim. Robot süpürgelerin toz hazneleri çok düşük olduğu için sürekli boşaltmak gerekiyor böyle ayrı bir boşaltma istasyonu olan cihazlar çok daha konfor sağlar size.

Yeni konular

Geri
Yukarı