Rock dinlemek satanist biri olduğunuz anlamına mı geliyor?

Hatta bir bakın şu yazdığıma. Kim Scorpions ve The Beatles ın ruha işleyen güzel şarkılarına, ışığın yoluna karşı herhangi bir yönlendirmede bulunuyor diyebilir ki? Boş yani bu konu. Olay müzikte değil onu yapanda.

Burada gördüğüm kadarıyla güzel fikirler var ve bundan sonra umursamamaya karar verdim. Olgunluk içerisinde konuyla alakalı tavsiye veren özelliklede benden kaç yaş büyük abilerime teşekkür ediyorum 🙏
Abi öyle deme ya, gece yatamam falan şimdi Mazallah.
Bu arada kimseyi umursamayın, dimdik durun. Çünkü onlar sizi dinlediğiniz müzik yüzünden satanist ilan edicek, taşlayacak, dövmeye çalışacaklar. Dimdik durun, eğilmeyin, kimseye boyun eğmek yok, Rock dinleyelim hep beraber! 🤟

Abi öyle deme ya, gece yatamam falan şimdi Mazallah.
Bu arada kimseyi umursamayın, dimdik durun. Çünkü onlar sizi dinlediğiniz müzik yüzünden satanist ilan edicek, taşlayacak, dövmeye çalışacaklar. Dimdik durun, eğilmeyin, kimseye boyun eğmek yok, Rock dinleyelim hep beraber! 🤟
Kardeş fazla ağır konuşma istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alakası bile yok Black Sabbath satanist değil satanist diyenler zır cahiller.

Bundan 10-15 yıl önce vardı böyle bir tartışma,şimdi hala devam ediyorsa şaşırmamak lazım.

Münevver adlı genç kızı öldüren Cem denilen herif Rock bağımlısı mıydı ?

Diyelim ki bağımlısı bu tüm Rock dinleyenler katil ve sapık mı oluyor ?

Ben de Erkin Baba'nın hayranıyım ben de o zaman satanistim.(!)

Nasıl ne sattığımıza bağlı anlamadım kusura bakamyın.
Hocam ciddi birşey yazdım,neden komik attınız ?

Geri
Yukarı