Rock/Metal giriş için grup ve şarkı tavsiyesi

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır yabancı ve Türkçe rap dinliyordum. Bir değişiklik olsun artık.İlk defa ciddi bir şekilde rock veya metal müzik dinlemek istiyorum Metallica vs. Önceden Three Days Grace adlı bir gurubun birkaç şarkısını dinlerdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: Bildiğiniz slow parça varsa öncelikli olarak onu alayım. Sonrasında ise kendi tavsiyelerinizi yazın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
En sevdiğim 2 parça slow olanlardan.

Daha slow isterseniz bu var.

Uzun zamandır yabancı ve Türkçe rap dinliyordum. Bir değişiklik olsun artık. İlk defa ciddi bir şekilde rock veya metal müzik dinlemek istiyorum Metallica vs. Önceden Three Days Grace adlı bir gurubun birkaç şarkısını dinlerdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: Bildiğiniz Slow parça varsa öncelikli olarak onu alayım. Sonrasında ise kendi tavsiyelerinizi yazın lütfen.

Girişi falan boş ver al sana en iyi metal grubunun en iyi şarkısı

Uzun zamandır yabancı ve Türkçe rap dinliyordum. Bir değişiklik olsun artık.İlk defa ciddi bir şekilde rock veya metal müzik dinlemek istiyorum Metallica vs. Önceden Three Days Grace adlı bir gurubun birkaç şarkısını dinlerdim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: Bildiğiniz slow parça varsa öncelikli olarak onu alayım. Sonrasında ise kendi tavsiyelerinizi yazın lütfen.

Breaking Benjamin, From Ashes to New, Skillet, Thousand Foot Krutch, Linkin Park (illaki duymuşsunuzdur :D), Shinedown, Red, Nine Lashes, Starset, Demon Hunter, Hollywood Undead, Papa Roach, Avenged Sevenfold.

Slow parçalar: Linkin Park - Breaking The Habit / Shinedown - Through The Ghost / Demon Hunter - My Heartstrings Come Undone / Red - Already Over Pt.2 / Hollywood Undead - City / Papa Roach - Top of The World / Breaking Benjamin - Dance With The Devil (Aurora version) / Avenged Sevenfold - So Far Away

Son düzenleme:
Rock olarak Arctic Monkeys bakabilirsin giriş için sakin bir grup diyebiliriz. Türk rock gruplarımız da çok kalitelidir maNga (eski albümleri), Mor ve Ötesi, Athena, Model, Duman. Metal için ise Dio dinleyebilirsin Holy Diver albümü efsanedir. Türk metal grubu olarak Pentagram'ın tüm albümlerini dinlemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı