Rocket League 0xc00007b Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

erensavas

Hectopat
Daha fazla  
Technopat'ın çözüm yollarına baktım bir işe yaramadılar. Oyunu kaldırıp bir daha yükledim yine bir işe yaramadı. Logfile linki bırakacağım siz de bakarsanız sevinirim. Ne yapabilirim? Ben bu sorunu nasıl çözerim?
Logfile: Logfile
Logfile'da göz gezdiriyorum sorun vcruntime140.dll gibi. İlgili Microsoft Visual C++ sürümünü kuruyorum onar diyorum siliyorum baştan yapıyorum cart curt tekrar procmon yaptığımda yine gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll sil.

Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center
  • Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.
Dediğin işlemi yaptım. O sorun ortadan kalktı gibi ama şimdide diyor ki vcruntime140.dll bulunamadı. Tamam diyorum bir kez daha gösteriyor. Yine tamam diyorum geçiyor. Oyun açılmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı