Rocket League açılıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor

anilbaskan

Decapat
Raporunuza bakarak söyledim bu cevabı, yani evet. Oyun yine açılmazsa aynı şekilde yeni bir rapor paylaşmanız gerekebilir.

Şimdi ise oyun açılıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor.Arka planda çalışıyor menü sesi geliyor bekliyorum kapanıyor. Hepsi ortalama 10 dk lık bir süreçte gerçekleşiyor.

Önceden Rocket League hiç açılmıyordu, şimdi ise açılıp arka planda çalışıyor. Sesi geliyor ama oyuna tıklamama rağmen oyun ekrana gelmiyor. Birazdan log vereceğim. Logfile.rar

Konunuzla ilgilenen birisi var ama ben kendi minik teorimi sunayım. Discord Overlay'i kapatıp tekrar dener misiniz? Yine olmazsa yeni rapor paylaşabilirsiniz fakat ben sorunun bu olabileceğini düşünüyorum.

1627296380138.png

Ayrıca yeni konu açmazsanız sevinirim.

Discord Overlay de bir ihtimal. Yukarıda belirtilmiş ama denemediyseniz onu da yapın.

Olmazsa OneDrive rehberini tekrar deneyin lütfen.

Config dosyasının konumu şu an C:\Users\KullanıcıAdı\OneDrive\Belgeler\My Games\Rocket League ama olması gereken
C:\Users\KullanıcıAdı\Belgeler\My Games\Rocket League.

Config dosyasının konumunun yanında ''Path Not Found'' ibaresi bulunması dikkatimi çekti. Belgeler klasörünün ekran görüntüsünü de paylaşırsanız güzel olur.

Discord overlay de bir ihtimal. Yukarıda belirtilmiş ama denemediyseniz onu da yapın.

Olmazsa OneDrive rehberini tekrar deneyin lütfen.

Config dosyasının konumu şu an C:\Users\KullanıcıAdı\OneDrive\Belgeler\My Games\Rocket League ama olması gereken.
C:\Users\KullanıcıAdı\Belgeler\My Games\Rocket League.

Config dosyasının konumunun yanında "path not found" ibaresi bulunması dikkatimi çekti. Belgeler klasörünün ekran görüntüsünü de paylaşırsanız güzel olur.

OneDrive rehberinde CMD açıldı. Ondan sonra y ye basıp enter tuşuna bastım hata onedrive.exe bulunamadı dedi. Ve şu an bilgisayarda belgeleri açtığım zaman belgeler bulunamadı diyor.

Silinmiş o zaman. Ama raporda neden gözüküyor bilemedim. Discord arayüzünü kapatmak işe yaradı mı?

Belgeler klasörünün ekran görüntüsünü de paylaşın.

Silinmiş o zaman. Ama raporda neden gözüküyor bilemedim. Discord arayüzünü kapatmak işe yaradı mı?

Belgeler klasörü bulunamadı diyor.

Belgeler klasörü bulunamadı diyor.

Şu an OneDrive'yi yeniden kuruyorum dosyları geri almak için bir hata yapmıştım.
İşte belgerlin fotosu.

Dosya Ekleri

• belgeler sc.PNG
    belgeler sc.PNG
    66,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Belgeler klasörünün açılmama sorunu çözüldü sanırım. My Games klasörünü silin. Tekrar girmeyi deneyin oyuna. Olmazsa yeni bir rapor paylaşın. Discord arayüzünü kapatmayı da denemediyseniz deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı