Rocket League Açılmama Sorunu

Uğur3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Rocket League oyununu uzun bir aradan sonra tekrar yükledim fakat oyun çalışıyor yazısını görüp direkt kapandığı hatayı alıyorum. İnternet üzerindeki hemen hemen bütün konulara baktım hiçbirinde çözüm bulamadım maalesef. Oyunun hata raporunu ekteki driverımda paylaştım, inceleyebilirseniz sevinirim.

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneği var onu seçerseniz belki sorununuz çözülebilir.
Oyuna sağ tıkla > özellikler > yerel dosyalar > dosya bütünlüğünü doğrula.

Son düzenleyen: Moderatör:
14555.PNG

Microsoft Visual C++ sürümlerinin hepsini yükleyin.

Arkadaşın dediği yöntemi yapabilirsiniz. Ondan önce oyunu silip tekrar yükleyip denemenizde fayda var.

En son çarem o kaldı fakat internette oyunu tekrar yükleyen bazı insanların hala bu sorunu çözülmediğini gördüm ama çözemezsem artık başka şansım olmayacak sanırım :)
Şu an steamimdeki diğer oyunlar da açılmıyor :')

Hazır cevap vermek yerine Process Monitor ile hara raporlarına bakmayı öğrenirsek dünya daha güzel bir yer olacak...

Bunu silin: C:\Windows\SysWOW64\XAudio2_7.dll

Bunu kurun: DirectX İndirme Aracı

Sonra da ses kartı sürücüsünü güncelleyin: Realtek High Definition Audio Driver

Sorun devam ederse diğer oyunlardan da rapor paylaşın.

Ayrıca ekran kartını ve sürücü sürümünü de belirt.

Hazır cevap vermek yerine Process Monitor ile hara raporlarına bakmayı öğrenirsek dünya daha güzel bir yer olacak...

Bunu silin: C:\Windows\SysWOW64\XAudio2_7.dll

Bunu kurun: DirectX İndirme Aracı

Sonra da ses kartı sürücüsünü güncelleyin: Realtek High Definition Audio Driver

Sorun devam ederse diğer oyunlardan da rapor paylaşın.

Ayrıca ekran kartını ve sürücü sürümünü de belirt.

Önerdiğiniz işlemleri yaptıktan sonra ve en son ses kartını güncelledikten sonra diğer birkaç açılmayan oyunum tekrar açıldı fakat Rocket League hala aynı şekilde açılmıyor gerçekten ilginç bir sorun :D
Ekran katım: ASUS GTX 1060 3GB Güncel sürümü: 430.86

OneDrive kaldırın. Olmazsa tekrar rapor alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı