Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Raporda bir şey göremedim, şuradaki dump dosyalarını paylaşın. Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Kod:
C:\Users\pc\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\RL-v200909.68093.290770-2020.09.18-00.59.57.dmp

Ek olarak Rocket League'de genel bir sıkıntı var, en kötü yeni güncellemeyi beklersiniz.

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin, başlatma seçeneklerine bir kod yazdıysanız silip öyle girmeyi deneyin. Ayrıca sisteminizi belirtin.

İşte burada. Logs.rar
Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin, başlatma seçeneklerine bir kod yazdıysanız silip öyle girmeyi deneyin. Ayrıca sisteminizi belirtin.

Dediklerinizin hepsini denedim. Ayrıca sistemim yeterli.

Dediklerinizin hepsini denedim. Ayrıca sistemim yeterli.

Son düzenleme:
Sisteminizi sorma amacım yeterli olup olmadığını öğrenmek değildi, oyunun DX 9 desteği kalktı. Sizin kartınızın DX 9 üstü desteği var mı diye öğrenmek için sormuştum.

Dump dosyalarını da okuyamadım, oyun minidumpları hakkında çok bilgili değilim zaten. Onlar hakkında @Murat5038 yardımcı olacaktır.

Sisteminizi sorma amacım yeterli olup olmadığını öğrenmek değildi, oyunun DX 9 desteği kalktı. Sizin kartınızın DX 9 üstü desteği var mı diye öğrenmek için sormuştum.

Dump dosyalarını da okuyamadım, oyun minidumpları hakkında çok bilgili değilim zaten. Onlar hakkında @Murat5038 yardımcı olacaktır.

Pardon, yanlış anlamışım.

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GT

Dosya Ekleri

• dxekran.png
    dxekran.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 29
EpicGames , Steam, Discord bunları güncelleyin.
Ekran kartı güncel değilse güncelleyin.

Konuda da denildiği gibi DX9 desteği kesilmiş.

Oyun kısayoluna -dx9 veya -dx10 ekleyip açmayı deneyin hala açılmazsa yapabilecek bir şeyiniz yok.

EpicGames , Steam, Discord bunları güncelleyin.
Ekran kartı güncel değilse güncelleyin.

Konuda da denildiği gibi DX9 desteği kesilmiş.

Oyun kısayoluna -dx9 veya -dx10 ekleyip açmayı deneyin hala açılmazsa yapabilecek bir şeyiniz yok.
-dx9 maalesef açılmıyor. DX 10 bilmiyorum fakat artık kaldırmayanların geliştirmesi lazım bilgisayarı. Mesela benim kasıyor gidip yeni ekran kartı alacağım. Oyunda 2250 saatim var ama halen daha özlüyorum o şarkılarını arkadaşlarımla oynamayı.... :(

Yeni konular

Geri
Yukarı