Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mehmet Asim

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda yüklü olan Rocket League oyununu açamıyorum. Oyunu Epic Games üzerinden almıştım. Oyun tepki vermemekte, doğrulama vs denedim. DirectX 11 gerektirmekte oyun ve bende DirectX 12 desteklenmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam incelerken bu hataları gördüm PC'de olsaydım ekran görüntüsü atardım. Tabii siz daha iyi bilirsiniz.
İnan benim de bilmediğim, sizlerden öğreneceğim çok şey var ama bu noktada eminim. Raporda herhangi bir DLL hatası yok. Tekrar tekrar baktım, yine göremedim.

İnan benim de bilmediğim, sizlerden öğreneceğim çok şey var ama bu noktada eminim. Raporda herhangi bir DLL hatası yok. Tekrar tekrar baktım, yine göremedim.
Hocam bende açıkta bir hata göremedim fakat Epic Games için ortada bir hata vardı sanırsam.
@Mehmet Asim Bu arada sorununuz çözüldü mü?

Son düzenleme:
Kuruluyor hocam buradan bakabilirsiniz.

Fotoğraf gözükmüyor.
O .dll paket ile gelmez. Raporda da hatalı değil o .dll.
Eğer konu sahibi dediğini silseydi, çok kötü bir yola sokardın konu sahibini. Paket ile gelen bir .dll değil çünkü.
Seni uyarmıştım. Sen ise bu kadar dikkatsiz olmam demiştin :) Daha dikkatli okuyalım lütfen. Geri dönüşü olmayan bir yola sokarsın istemeyerek konu sahibini.

Artı -1 Eksi
Bilgisayarımda yüklü olan Rocket League oyununu açamıyorum. Oyunu Epic Games üzerinden almıştım. Oyun tepki vermemekte, doğrulama vs denedim. DirectX 11 gerektirmekte oyun ve bende DirectX 12 desteklenmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.

Epic Games'te roket lig sorunlu. Steam üzerinden çatır çatır oynuyorum.

Hocam incelerken bu hataları gördüm PC'de olsaydım ekran görüntüsü atardım. Tabii siz daha iyi bilirsiniz.
Bahsi geçilen .dll SYSWOW64 ya da System32 içinde olsa paket ile gelirdi. Senin sil dediğin paket ile gelmez. O veri tabanı konusunda direkt .dll ismi yazıyor ama, SYSWOW64 ve System32 için olan .dll’leri kapsıyor.
Paket ile gelen olsa bile, bir işe yaramazdı. Silip bir daha kurmak ile aynı mantık. Nötr yani.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Kuruluyor hocam buradan bakabilirsiniz.
Yanlışımı düzeltmek istiyorum, msvcrt.dll dosyası ilgili paketlerle kurulumu yapılabilen bir dosyaymış. Bu durum yine de önerinizi doğru yapmıyor elbette, ama önceki mesajımda belirttiğim formata uzama işi de rafa kalkıyor böylelikle. Ufak bir düzeltme diyelim. Alıntıladığım mesajınızda haklılık payınız var.

Yanlışımı düzeltmek istiyorum, msvcrt.dll dosyası ilgili paketlerle kurulumu yapılabilen bir dosyaymış. Bu durum yine de önerinizi doğru yapmıyor elbette, ama önceki mesajımda belirttiğim formata uzama işi de rafa kalkıyor böylelikle. Ufak bir düzeltme diyelim. Alıntıladığım mesajınızda haklılık payınız var.

Bende zaten yanlış bir öneride bulunmuşum. Şu an işi iyice kavradım.

Geri
Yukarı