Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Peki, o halde şöyle yapalım; Rocket League oyununu açmak için gerekli olanları silip paketleri yükleyelim.

Silin:

C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\System32\vcruntime140.dll C:\Windows\System32\msvcrt.dll

Kurun:

DirectX İndirme Aracı

Muhtemelen ileride bir çok programda bu hata ile karşılaşacaksınız. Tavsiyem temiz kurulumdur.

Temiz kurulum nedir?
Sistemdeki var olan İşletim Sistemini silip yeniden kurmanızdır. Format kısaca.

Peki, o halde şöyle yapalım; Rocket League oyununu açmak için gerekli olanları silip paketleri yükleyelim.

Silin:

C:\Windows\System32\XAPOFX1_5.dll C:\Windows\System32\msvcp140.dll C:\Windows\System32\vcruntime140.dll

Kurun:

DirectX İndirme Aracı

Muhtemelen ileride birçok programda bu hata ile karşılaşacaksınız. Tavsiyem temiz kurulumdur.

Son 2 DLL sildirtmedi. NVIDIA container açıkmış, silmeye çalışıyorum şu an. Şimdi de Windows gezgini üzerinde açık diyor kafayı yiyeceğim.

Artı -1 Eksi
Hangi DLL'i silemiyorsunuz? Bence direkt temiz kurulum yapın, çok fazla DLL'ler ile oynamışsınız. Sistemi çöp etmişsiniz.

Şu anda en güncel sürüm 20H2, siz onu indirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi geceler, yalnız pes edecek bir şey yok. Rapor çok uzun olduğu için gözden bir şeyler kaçabilir, doğal.

C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll

Üstteki dosyayı silip aşağıdaki yazılımı kurun.
DirectX İndirme Aracı

İyi geceler, yalnız pes edecek bir şey yok. Rapor çok uzun olduğu için gözden bir şeyler kaçabilir, doğal.

C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll

Üstteki dosyayı silip aşağıdaki yazılımı kurun.
DirectX İndirme Aracı

Yukarıda bahsedilen msvcp140.dll, vcruntime140.dll, msvcrt.dll silemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı