Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
@Bora Dere hocam konuyu kapatın, cözümünü buldum. Kac aydır Windows Defender izin verirken klasore 3 gun once vermemiş. Bügün bildirimi geldi.
büyük ihtimal yeni güncellemede bişey vardı ve onu engelledi
Yeni rapor paylaşın diyeceğim de, bir şey çıkmıyor ki. Sorunu çözmek adına neler yaptınız? Tek tek anlatın. Son bir kez daha rapor oluşturup paylaşın, en azından yapılan işlemleri kontrol edelim.

Yeni rapor paylaşın diyeceğim de, bir şey çıkmıyor ki. Sorunu çözmek adına neler yaptınız? Tek tek anlatın. Son bir kez daha rapor oluşturup paylaşın, en azından yapılan işlemleri kontrol edelim.

Sorun gidermeyi denedim, dogrulamayı, DirectX'i kurmayı, ScpToolkit'leri sildim, BakkesMod'u sildim, dediginiz o şeyleri yaptım. Logfile2.rar alın hocam.

Doğru mu yorumluyorum emin değilim ama oyun sanki ekran kartını DX11 desteklemiyormuş gibi görüyor sanırım. Windows arama çubuğuna dxdiag yazıp oluşturucu ve ekran sekmelerinin ekran görüntülerini paylaşın.

Doğru mu yorumluyorum emin değilim ama oyun sanki ekran kartını DX11 desteklemiyormuş gibi görüyor sanırım. Windows arama çubuğuna dxdiag yazıp oluşturucu ve ekran sekmelerinin ekran görüntülerini paylaşın.

Screenshot_106.jpg

@Bora Dere

Son düzenleyen: Moderatör:
Geç geri dönüşüm için üzgünüm. Ekran görüntüsü eksik, oluşturucu kısmı da lazım.

Fakat gördüğüm kadarıyla bugün bir güncelleme gelmiş. Güncelleme bazı sistemlerde sorun yaratmış olabilir, ara sıra deneyin girmeyi. Yaptınız güncellemeyi, değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı