Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
@Bora Dere hocam konuyu kapatın, cözümünü buldum. Kac aydır Windows Defender izin verirken klasore 3 gun once vermemiş. Bügün bildirimi geldi.
büyük ihtimal yeni güncellemede bişey vardı ve onu engelledi
Sorun sizden kaynaklı değil. Son gelen güncellemeden dolayı oluyor. Beklemekten başka çare yok gibi. Fırsat buldukça güncellemeleri kontrol edin.

C:\Users\lenovo\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs

Şu klasördeki .log uzantılı dosyaları paylaşın. Emin değilim ama belki bir şeyler çıkar.

Log dosyalarından da bir fayda gelmezse tek çözüm yeni bir hotfix beklemek sanırım. Sorun oyun kaynaklı olduğu için endişe edilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Önceki şüphem doğru, oyun ekran kartını görmüyor gibi. Şuradaki işlemi Rocket League ve ekran kartınız (840M) için yapmayı deneyin.

Önceki şüphem doğru, oyun ekran kartını görmüyor gibi. Şuradaki işlemi Rocket League ve ekran kartınız (840M) için yapmayı deneyin.

Deneyeceğim. Olmazsa bile yardımınız için cok teşekkürler hocam, sizi de cok yordum.

Hocam yapamadım, nasıl yapılacak anlamadım.
Olmadı hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı