Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
@Bora Dere hocam konuyu kapatın, cözümünü buldum. Kac aydır Windows Defender izin verirken klasore 3 gun once vermemiş. Bügün bildirimi geldi.
büyük ihtimal yeni güncellemede bişey vardı ve onu engelledi
Sisteminizde de, raporda da başka bir hata göremedim maalesef. Oyuna girilememesini ve FPS düşmesini güncellemeye başlıyorum, zira ikisi de güncelleme sonrası olmuş. Bir süre bekleyin, düzeltme yayınlarlar mutlaka.

Sisteminizde de, raporda da başka bir hata göremedim maalesef. Oyuna girilememesini ve FPS düşmesini güncellemeye başlıyorum, zira ikisi de güncelleme sonrası olmuş. Bir süre bekleyin, düzeltme yayınlarlar mutlaka.

Yani koskoca bir şirketin düştügü hale bakar mısınız hocam? Neyse, teşekkür ederim. Konuyu kapatmayın, bir şey oldugunda yazarım.

Epic Games'te de var mı o özellik ya? Ben sadece Steam de var sanırdım.

Epic'te de var, dogrula.

Hocam ve cooked hatası veriyor. DirectX 11 Cooked yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka arkaya yazdığınız için bildirim gelmemiş, konudan gelen başka bir bildirim sayesinde görebildim ancak. Nedir son durum, hala mı açılmıyor? O cooked yazısı hata değil, zaten çıkmalı. O ekrandan sonra da oyun tam ekran olup açılmalı.

Geri
Yukarı