Rocket League açılıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor

anilbaskan

Decapat
Raporunuza bakarak söyledim bu cevabı, yani evet. Oyun yine açılmazsa aynı şekilde yeni bir rapor paylaşmanız gerekebilir.

Şimdi ise oyun açılıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor.Arka planda çalışıyor menü sesi geliyor bekliyorum kapanıyor. Hepsi ortalama 10 dk lık bir süreçte gerçekleşiyor.

Önceden Rocket League hiç açılmıyordu, şimdi ise açılıp arka planda çalışıyor. Sesi geliyor ama oyuna tıklamama rağmen oyun ekrana gelmiyor. Birazdan log vereceğim. Logfile.rar

Belgeler klasörü bulunamadı diyor.

Şu an OneDrive'yi yeniden kuruyorum dosyları geri almak için bir hata yapmıştım.
İşte belgerlin fotosu.

OneDrive'yi kurdum dosyaları yeniden yedekleyip siildim.

Belgeler klasörünün açılmama sorunu çözüldü sanırım. My Games klasörünü silin. Tekrar girmeyi deneyin oyuna. Olmazsa yeni bir rapor paylaşın. Discord arayüzünü kapatmayı da denemediyseniz deneyin.

Sildim my Games klasörünü şimdi ne yapayım.

OneDrive'yi kurdum dosyaları yeniden yedekleyip siildim.

Sildim my Games klasörünü şimdi ne yapayım.

Şu an senden gelecek cevabı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive hala gözüküyor sistemde. ''Kaldırırken bir hata yaptım şimdi tekrar yüklüyorum'' demiştiniz OneDrive için.

Yaptığınız hata nedir? OneDrive düzgün bir şekilde kaldırılsa sorun çözülecek.

Öncelikle oyunu Epic Games'ten indirdim. Başlat yerine tıklıyorum ama çalışıyor deyip bulut yazıp yeniden başlat ibaresi geliyor. Başka insanların konularına ve çözümlerine de baktım ama çözüm bulamadım.

Sonuç nedir? Dediğimi yaptığınızda oyununuz açıldı mı acaba?

1 saatlik ceza yemiştim şu an geldim daha düzelmedi. OneDrive sorun oldu dediğim silerken Save almadım ve belgeleri görüntülemek için yeniden kurmam gerekti. O sizin attığınız OneDrive silme işlemini gerçekleştirdim. Belgelerdeki my Games klasörünü sildim hiçbir sonuç gerçekleşmedi hala aynı durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı