Rocket League açılmıyor

ArmlessHere

Hectopat
Yer
Aydın Kuşadası, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 3600 3.6ghz (Turbo 4.2ghz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache
AMD SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6
Asrock A520M-HDV AMD AM4 DDR4 Micro ATX
MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache
Meslek
Öğrenci - (Yazılım Öğreniyor.)
Windows 11'den 10'a geçtim. Rocket League bozuldu, doğruladım, silip tekrar yükledim, olmadı. LogFile atabilirim.

Anladığım kadarıyla temiz kurulum yapmamışsınız. Şu var ki siz Windows 11'e temiz kurulum yaparak geçmediğinizde dosya sorunları ve daha birçok sorun oluşabiliyor. Ben temiz USB ile kurulum yaptım sorun çıkarmadı. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak açın sfc/scannow komudunu yapıştırın entera basın aynı işlemi DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth ve DISM.exe /online /Cleanup-image /Restorehealth komutları içinde uygulayın eğer sorun çözülmezse USB ile temiz kurulum yapın.
Aynı zamanda forumdaki diğer Rocket League açılmama sorunu ile ilgili sorularada bakınız.

Anladığım kadarıyla temiz kurulum yapmamışsınız. Şu var ki siz Windows 11'e temiz kurulum yaparak geçmediğinizde dosya sorunları ve daha birçok sorun oluşabiliyor. Ben temiz USB ile kurulum yaptım sorun çıkarmadı. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak açın sfc/scannow komudunu yapıştırın entera basın aynı işlemi DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth ve DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth komutları içinde uygulayın eğer sorun çözülmezse USB ile temiz kurulum yapın.
Aynı zamanda forumdaki diğer Rocket League açılmama sorunu ile ilgili sorularada bakınız.

Düzelmedi hocam.

Geri
Yukarı