Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Sürücü hatası olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca rekabetçi bir oyun bildiğim kadarıyla. Dolayısıyla anti hile korumasının sorun cıkarmaması için Windows güncellemelerini kontrol edebilirsin son olarak.

Valorant'ın Vanguard var DDU'yla sildim Intel kartını Recep hocamız kurdu bana girip PC'ye @Recep Baltaş bakabilir misiniz
@Recep Baltaş.
Merhaba hocalarım 1. kere oyunu silip yükledim olmadı Epic Games Launcher ve servisini silip indirdim oyunuda indirdim anlamadıgım şekilde açıldı.
Sorularıma eksik mesaj verirsen tam olarak yardımcı olamam. Belgeler konumundaki bahsettiğim klasörü tekrar siler misin?

Intel ekran kartın için işlemci modelini de söylemelisin. HD Graphics tek başına yeterli olmuyor.

NVIDIA içinse mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp aşağıdaki sürücüyü kurmayı deneyebilirsin.

Sadece Intel HD Graphics gorunuyor ve sildim belgelerde yine olmadi DDU nasıl bir şey?

Arama kısmına ''dxdiag'' yazıp ilk çıkan ekranda bulabilirsin işlemci modelini.

DDU bir sürücü kaldırma yazılımı, ekran kartı sürücüsünü eski kalıntılarıyla birlikte tamamen kaldıracak. NVIDIA sürücüsü kaynaklı bir sorun ise böyle çözebiliriz.

Ek olarak, raporda göremedim ama sisteme bağlı bir joystick varsa onu da çıkarmayı deneyebilirsin.

Arama kısmına "DxDiag" yazıp ilk çıkan ekranda bulabilirsin işlemci modelini.

DDU bir sürücü kaldırma yazılımı, ekran kartı sürücüsünü eski kalıntılarıyla birlikte tamamen kaldıracak. NVIDIA sürücüsü kaynaklı bir sorun ise böyle çözebiliriz.

Ek olarak, raporda göremedim ama sisteme bağlı bir joystick varsa onu da çıkarmayı deneyebilirsin.

Joystick yok ama size bir olay anlatacağım GeForce Experience'yi kapatip açınca 3.20 gibi cok eski bir surumu otomatikmen kuruyor.

@SouSage Olayı tam anlamadım ama verdiğim sürücüyle birlikte en yeni Geforce Experience yazılımı da kurulacak. Direkt sürücü kurmaya çalışıyorsa DDU işleminden önce bilgisayarın internetini kesebilirsin. Yeni sürücüyü kurarken, lazım olmayacak. Sürücü kurulduktan sonra tekrar açabilirsin internet bağlantısını.

@SouSage olayı tam anlamadım ama verdiğim sürücüyle birlikte en yeni GeForce Experience yazılımı da kurulacak. Direkt sürücü kurmaya çalışıyorsa DDU işleminden önce bilgisayarın internetini kesebilirsin. Yeni sürücüyü kurarken, lazım olmayacak. Sürücü kurulduktan sonra tekrar açabilirsin internet bağlantısını.

Şöyle hocam GeForce'da 4.90 surucusunu kuruyorum PC'yi mesela kapatiyorum sabah aciyorum GeForce Experience'ye giriyorum 3.20 kurulum ekranina atiyor.

Bahsettiğin olay ile ilgili tam bir fikrim yok, bildiğim kadarıyla 4.90 diye bir Geforce Experience sürümü de yok. Sen önce eski mesajlarımda belirttiğim sürücü kaldırma işlemini yapar mısın? Sorun ilerleyen günlerde devam ederse bununla ilgili yeni bir konu açabilirsin.

Bahsettiğin olay ile ilgili tam bir fikrim yok, bildiğim kadarıyla 4.90 diye bir GeForce Experience sürümü de yok. Sen önce eski mesajlarımda belirttiğim sürücü kaldırma işlemini yapar mısın? Sorun ilerleyen günlerde devam ederse bununla ilgili yeni bir konu açabilirsin.

Tamamdir sonuclari verecegim 4.90 derken en yeni surum anlaminda.

Arama kısmına "DxDiag" yazıp ilk çıkan ekranda bulabilirsin işlemci modelini.

Hocam.

Screenshot_1.png

@Jayce

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsü kurulumunda sorun yaşandı mı?

Intel ekran kartını öğrenebilmem için ''sistem'' sekmesinin ekran görüntüsü lazım.

İşlemciniz nedir? Raporunuz biraz eksik gibi. Bunları da paylaşır mısınız?

• C:\Users\lenovo\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\Launch.log
  • C:\Users\lenovo\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\Launch-backup-2021.12.04-15.11.00.log

Ekran kartı sürücüsü kurulumunda sorun yaşandı mı?

Intel ekran kartını öğrenebilmem için "sistem" sekmesinin ekran görüntüsü lazım.

Şu an DDU'yla sildim şu an 497.09 iniyor.

Screenshot_2.png

İşlemciniz nedir? Raporunuz biraz eksik gibi. Bunları da paylaşır mısınız?

• C:\Users\lenovo\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\Launch.log
  • C:\Users\lenovo\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs\Launch-backup-2021.12.04-15.11.00.log

Hocam şu an ekran kartını kuruyorum kurdugum an tekrar rapor yapacagım.

Geri
Yukarı