Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Sürücü hatası olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca rekabetçi bir oyun bildiğim kadarıyla. Dolayısıyla anti hile korumasının sorun cıkarmaması için Windows güncellemelerini kontrol edebilirsin son olarak.

Valorant'ın Vanguard var DDU'yla sildim Intel kartını Recep hocamız kurdu bana girip PC'ye @Recep Baltaş bakabilir misiniz
@Recep Baltaş.
Merhaba hocalarım 1. kere oyunu silip yükledim olmadı Epic Games Launcher ve servisini silip indirdim oyunuda indirdim anlamadıgım şekilde açıldı.
Bu klasörü ben demeden önce sildiysen tekrar sil lütfen. Mesajı anında yazdığın için söylüyorum bunu, yeni sildiysen sorun yok.

• Sistemdeki iki ekran kartının da modellerini ve sürücü sürümlerini belirtir misin?
  • Epic Games ayarlarındaki Epic Online Services yüklemesi yapılı değilse yapman işe yarayabilir.
  • Oyun dosyalarını doğrulamayı denemişsindir muhtemelen, denemediysen onu da yapabilirsin.

Ayrıca Discord'u geçici bir süreliğine kapatıp oyunu öyle açmayı deneyebilirsin.

Bu klasörü ben demeden önce sildiysen tekrar sil lütfen. Mesajı anında yazdığın için söylüyorum bunu, yeni sildiysen sorun yok.

• Sistemdeki iki ekran kartının da modellerini ve sürücü sürümlerini belirtir misin?
  • Epic Games ayarlarındaki Epic Online services yüklemesi yapılı değilse yapman işe yarayabilir.
  • Oyun dosyalarını doğrulamayı denemişsindir muhtemelen, denemediysen onu da yapabilirsin.

Ayrıca Discord'u geçici bir süreliğine kapatıp oyunu öyle açmayı deneyebilirsin.

NVIDIA GeForce 840M Intel HD Graphics Epic Online yuklu dogruladim Discord'u kapatipda denedim olmadi.

• Epic Games ayarlarındaki Epic Online services yüklemesi yapılı değilse yapman işe yarayabilir.

GeForce Experience en son surum yuklu 496 bilmem neydi.
@Jayce

Son düzenleme:
Sorularıma eksik mesaj verirsen tam olarak yardımcı olamam. Belgeler konumundaki bahsettiğim klasörü tekrar siler misin?

Intel ekran kartın için işlemci modelini de söylemelisin. HD Graphics tek başına yeterli olmuyor.

NVIDIA içinse mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp aşağıdaki sürücüyü kurmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı