Rocket League açılmıyor

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll
Bu dosyayı silin ve bunu kurun.

Büyük ihtimal sorun bunun yüzünden değildir fakat yine de siz kurun. Ek olarak ekran kartınız nedir? Ekran kartın güncel midir?
AgPerfMon_x86.dll Sorun bu dll yüzünden de olabilir, fakat bunun çözümünü bilmiyorum.

Raporuna baktım. Kesin bir şey söylemek zor. O yüzden adım adım gideceğiz.
  • Steam'den oyuna doğrulama yap.
  • Discord kapatıp dene.
  • Save dosyasını silip (yada başka yere yedekleyip) dene. Son zamanlarda oyunda save dosyası sorun yapıyor.
  • Ekran kartını ve sürücü sürümünü belirt.
  • Discrod kapatıp dene.
AgPerfMon_x86.dll Sorun bu dll yüzünden de olabilir, fakat bunun çözümünü bilmiyorum.
O dosyayı buluyor oyun raporun ilerleyen kısmında.

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll

Bunların hepsinde sorun var gibi gözüküyor, başta belirttiğim gibi silip, tekrar yüklemenizi öneririm.

------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
https://support.microsoft.com/en-us/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı