Çözüldü Rocket League başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

cosmicfugue

Hectopat
Daha fazla  
Rocket League isimli Steam oyunumu başlat dediğimde 1-2 saniye sonra geri kapanıyor. Herhangi bir sayfa gelmiyor. Kapandığını Steam'de bulunan "oynat" tuşunun yanmasından anlıyorum.

Process log dosyası: Tıkla

Rocket League yeni gelen güncellemeyle oyuna DirectX 11 desteği geldi. Bu yeni gelen güncelleme benim bilgisayarıma yetmedi ve 60-70 olan FPS'im 30-35'e düştü. Bunun için de Steam'in başlatma ayarlarına "-DX9" kodunu yazmıştım. Şimdi onu kaldırdım ve açmaya çalıştığımda beyaz bir görüntü geldi, ardından kapandı. Farklı bir log dosyası oluşturmuş olabileceğinden bunun logunuda aşağıya bırakıyorum;

Process log dosyası 2: Tıkla

Başlatma ayarını geri yaz sonra;

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll
Bu dosyayı sil, bunları kur.

Hata devam ederse tekrar rapor paylaş.

Başlatma ayarını geri yaz sonra;

C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll
Bu dosyayı sil, bunları kur.

Hata devam ederse tekrar rapor paylaş.
2015'i kurarken zaten kurulu hatası verdi ancak 2013'ü kurdum hata aynı; YeniLog.rar

C:\Users\cosmicfugue\Documents\My Games\Rocket League\TAGame
Bunun yedeğini alıp silmeyi denedin mi?

C:\Users\cosmicfugue\Documents\My Games\Rocket League\TAGame\Logs
Burada oluşan metin dosyalarını bir tanesini bizimle paylaş.

Logs dosyası yok, eski save mi de yanlışlıkla sildim.

Oyuna tekrar girin logs dosyayı oluşacaktır. 2015, 2013, 2017 sürümlerini kaldırın ve yukarıdan tekrar indirin.

İndirmeleri yapınca oyun açıldı ancak girişte "herhangi bir tuşa basın" kısmında donuyor ve beyaz ekrana geçiyor, geri gelince tuşa basıyorum yine beyaz ekran oluyor bazen geri gelmeyip crash veriyor.

DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar kur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı