Rocket League "çalışmayı durdurdu" hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Wolf_99

Decapat
Daha fazla  
Oyuna gelen yeni güncelleme ile oyuna daha giriş yapamıyorum. Oyunu başlatırken sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Aynı hata üzerinden açılan diğer konulardaki çözümlerin neredeyse hepsini denedim. Belgelerden Save dosyasını silme, ekran kartı güncelleme, Microsoft Visual programlarını kaldırıp tekrar indirme, GeForce Experience üzerinden ekran kartı güncelleme. Herhangi bir güncelleme gözükmüyordu oysaki, Windows güncelleştirme... Kısacası denemediğim çözüm kalmadı neredeyse. Sistem özelliklerim Intel(r) Core(tm) i7 CPU Q720 1.60 GHz 4 GB RAM 1 GB ekran kartı. Ekran kartım DirectX 11'i destekliyor ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna gelen yeni güncelleme ile oyuna daha giriş yapamıyorum. Oyunu başlatırken sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Aynı hata üzerinden açılan diğer konulardaki çözümlerin neredeyse hepsini denedim. Belgelerden Save dosyasını silme, ekran kartı güncelleme, Microsoft Visual programlarını kaldırıp tekrar indirme, GeForce Experience üzerinden ekran kartı güncelleme. Herhangi bir güncelleme gözükmüyordu oysaki, Windows güncelleştirme... Kısacası denemediğim çözüm kalmadı neredeyse. Sistem özelliklerim Intel(r) Core(tm) i7 CPU Q720 1.60 GHz 4 GB RAM 1 GB ekran kartı. Ekran kartım DirectX 11'i destekliyor ayrıca.
Windows Olay Görüntüleyicisine rapor düşüyor mu?

Oyuna gelen yeni güncelleme ile oyuna daha giriş yapamıyorum. Oyunu başlatırken sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Aynı hata üzerinden açılan diğer konulardaki çözümlerin neredeyse hepsini denedim. Belgelerden Save dosyasını silme, ekran kartı güncelleme, Microsoft Visual programlarını kaldırıp tekrar indirme, GeForce Experience üzerinden ekran kartı güncelleme (herhangi bir güncelleme gözükmüyordu oysaki), Windows güncelleştirme, başlatma seçeneklerine '-DX9' yazma... Kısacası denemediğim çözüm kalmadı neredeyse. Sistem özelliklerim Intel Core i7 CPU Q720 1.60 GHz, 4 GB RAM, 1 GB ekran kartı. Ekran kartım DirectX 11'i destekliyor ayrıca. Oyuna Epic Games ile giriş yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 Nisanda oyuna gelen yeni güncelleme ile artık oyuna giriş yaparken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Ekran kartım directx11 i destekliyor.Oyuna Epic Games ile giriş yapıyorum.

Sistem özelliklerim:

Intel(R) Core(TM) i7 CPU Q720 1.60 GHz
4 GB RAM
1 GB Ekran kartı NVIDIA GeForce GT230M

Lütfen yardım edin...

Rapor oluşturun.

Geri
Yukarı