Rocket League "çalışmayı durdurdu" hatası

İşletim sistemi
Windows 7

Wolf_99

Decapat
Daha fazla  
Oyuna gelen yeni güncelleme ile oyuna daha giriş yapamıyorum. Oyunu başlatırken sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyor. Aynı hata üzerinden açılan diğer konulardaki çözümlerin neredeyse hepsini denedim. Belgelerden Save dosyasını silme, ekran kartı güncelleme, Microsoft Visual programlarını kaldırıp tekrar indirme, GeForce Experience üzerinden ekran kartı güncelleme. Herhangi bir güncelleme gözükmüyordu oysaki, Windows güncelleştirme... Kısacası denemediğim çözüm kalmadı neredeyse. Sistem özelliklerim Intel(r) Core(tm) i7 CPU Q720 1.60 GHz 4 GB RAM 1 GB ekran kartı. Ekran kartım DirectX 11'i destekliyor ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altta verilen linkler ben de sıkıntısız açılıyor. Üstteki linki başka bir zaman deneyebilirsin. Veya biraz bekle istersen.
Alttaki programlardan birini çalıştırdım ve bir pencere açılıp kapandı.Diğerinde ise 'Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil' uyarısı aldım.Oyunun hatası devam ediyor.

Üstteki linkte birinci programı kurdum,ikincisi ve üçüncüsü 'Windows güvenlik güncelleştirmeleri zaten yüklü' dedi.Dördüncüsü Internet Explorer'i açıp bazı kodlar görüntüledi.Beşincisinde de fazla indirme seçeneği var ve boyutları da yüksek olduğu için hangisini indireceğimi sormak istedim.

Üstteki linkte birinci programı kurdum,ikincisi ve üçüncüsü 'Windows güvenlik güncelleştirmeleri zaten yüklü' dedi.Dördüncüsü Internet Explorer'i açıp bazı kodlar görüntüledi.Beşincisinde de fazla indirme seçeneği var ve boyutları da yüksek olduğu için hangisini indireceğimi sormak istedim.
Emin değilim ama 900MB'lik .exe dosyasını dene bir. Olmaz ise diğerlerini de denersin.

Emin değilim ama 900MB'lik .exe dosyasını dene bir. Olmaz ise diğerlerini de denersin.
İndiriyorum fakat Chrome üzerinden indirdiğim dosyalar çok düşük bir hızla iniyor.Ortalama 100 kb/s ile.İndiği zaman dönüş yapacağım.
900 MB'lik dosyayı indiriyordum fakat indirme işlemi tamamlanmadan 1 GB'nin üzerine çıktı ve devam etti.Alttaki 500 MB'lik dosyaları indirmeyi denedim ama onlarda da 404 not found hatası verdi site.Galiba oynayamayacağım oyunu :/

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı