Rocket League farklı platformlarda nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Qyenz

Hectopat
Benim arkadaşım Rocket League'yi, Steam'den oynuyor ama ben oyun ücretsiz olunca Epic Games'den indirdim asıl sorun şu ben arkadaşıma Epic Games arkadaşlık atamıyorum, ben onu nasıl gruba davet edip nasıl oynayacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'den arkadaş ekleyeceksin. Rocket League ile epic hesabını bağlayacaksın. Zaten büyük ihtimalle yapmışsındır. Arkadaşını epic'ten eklediysen oyun içinde sağ alttaki ikonda epic arkadaşın olarak gözükecektir. Gruba davet edip oynayacaksın.

Epic Games'den arkadaş ekleyeceksin. Rocket League ile Epic hesabını bağlayacaksın. Zaten büyük ihtimalle yapmışsındır. Arkadaşını Epic'ten eklediysen oyun içinde sağ alttaki ikonda Epic arkadaşın olarak gözükecektir. Gruba davet edip oynayacaksın.

Ama arkadaşımın Epic Games'ten eklemeye çalıştığımda Epic kimliği bulunamadı yazıyor.
1601369191086.png

Bu arada arkadaşım oyunu Steam'den açıyor.
Ben Epic Games'ten oynuyorum. Ben onun hangi ismini yazacağım oraya oyun içindeki ismini mi
Anlamadım.
Hocam arkadaşınızın epic games nickini yazacaksınız oraya. Eğer Epic Games hesabı yoksa bir tane oluştursun. Onun nickini gireceksiniz oraya.

Geri
Yukarı