Rocket League oyundan atıyor

HeavinedD

Hectopat
Kod:
Günlük adı: Application.
Kaynak: Application error.
Tarih: 12.04.2021 13:03:07
Olay kimliği: 1005.
Görev kategorisi: (100)
Düzey: Hata.
Anahtar sözcükler: Klasik.
Kullanıcı: Yok.
Bilgisayar: Desktop-FM9moa4
Açıklama:
Windows aşağıdakilerden biri nedeniyle dosyasına erişemiyor: Ağ bağlantısında, dosyanın depolandığı diskte veya bu bilgisayara yüklenmiş depolama sürücülerinde bir sorun var; ya da disk yok. Windows bu hata yüzünden EpicWebHelper.exe programını kapattı.

Program: EpicWebHelper.exe
Dosya:

Hata değeri ek veriler bölümünde listelendi.
Kullanıcı eylemi.
1. dosyayı yeniden açın. Bu durum, program yeniden çalıştırıldığında kendiliğinden düzelen geçici bir sorun olabilir.
2. dosyaya yine ulaşılamıyorsa ve:
- Dosya, ağ üzerindeyse, ağ yöneticinizin ağda bir sorun olmadığını ve sunucuyla iletişim kurulabildiğini doğrulaması gerekir.
- Dosya, disket veya CD-ROM gibi çıkarılabilir bir diskteyse, diskin bilgisayara düzgün biçimde yerleştirildiğini doğrulayın.
3. chkdsk komutunu çalıştırarak dosya sistemini denetleyin ve onarın. Chkdsk komutunu çalıştırmak için sırasıyla başlat'ı, çalıştır'ı tıklatın, CMD yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut isteminde, chkdsk /f yazın ve enter tuşuna basın.
4. sorun devam ederse, dosyayı yedek kopyasından geri yükleyin.
5. aynı diskteki diğer dosyaların açılıp açılmadığını belirleyin. Açılmıyorsa, disk bozulmuş olabilir. Bu bir sabit diskse, daha fazla yardım için yöneticinize veya bilgisayar donanımı satıcınıza başvurun.

Ek veriler.
Hata değeri: C000026E.
Disk türü: 0
Olay Xml'si:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider name="application error" />
<Eventıd qualifiers="49152">1005</eventıd>
<Version>0</version>
<Level>2</level>
<Task>100</task>
<Opcode>0</opcode>
<Keywords>0x80000000000000</keywords>
<Timecreated systemtime="2021-04-12t10:03:07.8919956Z" />
<Eventrecordıd>3089</eventrecordıd>
<Correlation />
<Execution processıd="0" threadıd="0" />
<Channel>application</channel>
<Computer>desktop-FM9moa4</computer>
<Security />
</System>
<Eventdata>
<Data>
</Data>
<Data>EpicWebHelper.exe</data>
<Data>C000026E</data>
<Data>0</data>
</Eventdata>
</Event>

Hocam yapıp buraya yükleyin arkadaşlar halleder.

@The G.O.A.T

Hocam yapıp buraya yükleyin arkadaşlar halleder.

@The G.O.A.T

Process Monitor çalışmayan oyunlar içindir. Çalışan ama oyundan atan bir oyun için paylaşılmaz. Arkadaş olay raporunu paylaşmış. Ben incelemeyi bilmiyorum. İnceleyen arkadaşlar inceler.

Process Monitor çalışmayan oyunlar içindir. Çalışan ama oyundan atan bir oyun için paylaşılmaz. Arkadaş olay raporunu paylaşmış. Ben incelemeyi bilmiyorum. İnceleyen arkadaşlar inceler.
Anladım hocam teşekkürler bilgi için.

Benim oyunum sizin dediğiniz durumda.Çalışmadan hata veriyor.Hata raporu da oluşturdum.İnceleyebilecek birisi varsa yönlendirebilir misin bana?

Kod:
Günlük adı: Application.
Kaynak: Application error.
Tarih: 12.04.2021 13:03:07
Olay kimliği: 1005.
Görev kategorisi: (100)
Düzey: Hata.
Anahtar sözcükler: Klasik.
Kullanıcı: Yok.
Bilgisayar: Desktop-FM9moa4
Açıklama:
Windows aşağıdakilerden biri nedeniyle dosyasına erişemiyor: Ağ bağlantısında, dosyanın depolandığı diskte veya bu bilgisayara yüklenmiş depolama sürücülerinde bir sorun var; ya da disk yok. Windows bu hata yüzünden EpicWebHelper.exe programını kapattı.

Program: EpicWebHelper.exe
Dosya:

Hata değeri ek veriler bölümünde listelendi.
Kullanıcı eylemi.
1. dosyayı yeniden açın. Bu durum, program yeniden çalıştırıldığında kendiliğinden düzelen geçici bir sorun olabilir.
2. dosyaya yine ulaşılamıyorsa ve:
- Dosya, ağ üzerindeyse, ağ yöneticinizin ağda bir sorun olmadığını ve sunucuyla iletişim kurulabildiğini doğrulaması gerekir.
- Dosya, disket veya CD-ROM gibi çıkarılabilir bir diskteyse, diskin bilgisayara düzgün biçimde yerleştirildiğini doğrulayın.
3. chkdsk komutunu çalıştırarak dosya sistemini denetleyin ve onarın. Chkdsk komutunu çalıştırmak için sırasıyla başlat'ı, çalıştır'ı tıklatın, CMD yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut isteminde, chkdsk /f yazın ve enter tuşuna basın.
4. sorun devam ederse, dosyayı yedek kopyasından geri yükleyin.
5. aynı diskteki diğer dosyaların açılıp açılmadığını belirleyin. Açılmıyorsa, disk bozulmuş olabilir. Bu bir sabit diskse, daha fazla yardım için yöneticinize veya bilgisayar donanımı satıcınıza başvurun.

Ek veriler.
Hata değeri: C000026E.
Disk türü: 0
Olay Xml'si:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider name="application error" />
<Eventıd qualifiers="49152">1005</eventıd>
<Version>0</version>
<Level>2</level>
<Task>100</task>
<Opcode>0</opcode>
<Keywords>0x80000000000000</keywords>
<Timecreated systemtime="2021-04-12t10:03:07.8919956Z" />
<Eventrecordıd>3089</eventrecordıd>
<Correlation />
<Execution processıd="0" threadıd="0" />
<Channel>application</channel>
<Computer>desktop-FM9moa4</computer>
<Security />
</System>
<Eventdata>
<Data>
</Data>
<Data>EpicWebHelper.exe</data>
<Data>C000026E</data>
<Data>0</data>
</Eventdata>
</Event>
İlk önce Epic Games e girin ordan başlatın. Ekran kartınız güncel değilse güncellemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı