Rocket League oyundan atıyor

HeavinedD

Hectopat
Kod:
Günlük adı: Application.
Kaynak: Application error.
Tarih: 12.04.2021 13:03:07
Olay kimliği: 1005.
Görev kategorisi: (100)
Düzey: Hata.
Anahtar sözcükler: Klasik.
Kullanıcı: Yok.
Bilgisayar: Desktop-FM9moa4
Açıklama:
Windows aşağıdakilerden biri nedeniyle dosyasına erişemiyor: Ağ bağlantısında, dosyanın depolandığı diskte veya bu bilgisayara yüklenmiş depolama sürücülerinde bir sorun var; ya da disk yok. Windows bu hata yüzünden EpicWebHelper.exe programını kapattı.

Program: EpicWebHelper.exe
Dosya:

Hata değeri ek veriler bölümünde listelendi.
Kullanıcı eylemi.
1. dosyayı yeniden açın. Bu durum, program yeniden çalıştırıldığında kendiliğinden düzelen geçici bir sorun olabilir.
2. dosyaya yine ulaşılamıyorsa ve:
- Dosya, ağ üzerindeyse, ağ yöneticinizin ağda bir sorun olmadığını ve sunucuyla iletişim kurulabildiğini doğrulaması gerekir.
- Dosya, disket veya CD-ROM gibi çıkarılabilir bir diskteyse, diskin bilgisayara düzgün biçimde yerleştirildiğini doğrulayın.
3. chkdsk komutunu çalıştırarak dosya sistemini denetleyin ve onarın. Chkdsk komutunu çalıştırmak için sırasıyla başlat'ı, çalıştır'ı tıklatın, CMD yazın ve Tamam'ı tıklatın. Komut isteminde, chkdsk /f yazın ve enter tuşuna basın.
4. sorun devam ederse, dosyayı yedek kopyasından geri yükleyin.
5. aynı diskteki diğer dosyaların açılıp açılmadığını belirleyin. Açılmıyorsa, disk bozulmuş olabilir. Bu bir sabit diskse, daha fazla yardım için yöneticinize veya bilgisayar donanımı satıcınıza başvurun.

Ek veriler.
Hata değeri: C000026E.
Disk türü: 0
Olay Xml'si:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider name="application error" />
<Eventıd qualifiers="49152">1005</eventıd>
<Version>0</version>
<Level>2</level>
<Task>100</task>
<Opcode>0</opcode>
<Keywords>0x80000000000000</keywords>
<Timecreated systemtime="2021-04-12t10:03:07.8919956Z" />
<Eventrecordıd>3089</eventrecordıd>
<Correlation />
<Execution processıd="0" threadıd="0" />
<Channel>application</channel>
<Computer>desktop-FM9moa4</computer>
<Security />
</System>
<Eventdata>
<Data>
</Data>
<Data>EpicWebHelper.exe</data>
<Data>C000026E</data>
<Data>0</data>
</Eventdata>
</Event>

İlk önce Epic Games'e girin oradan başlatın. Ekran kartınız güncel değilse güncellemeyi deneyin.

Yok ekran kartı drıverım guncel ekran kartımda RX 5500 XT Gaming X
Attıgım gıbı orada dıskte hata olabılır yazıyor bende dısktekı cogu oyunu denedım açtım fakat sadece Forza Horizon4 ve Rocket League acılmıyor bende Rocket League'yi sıldım ve sımdı yenıden yukluyorum
Attıgım gıbı orada dıskte hata olabılır yazıyor bende dısktekı cogu oyunu denedım açtım fakat sadece Forza Horizon4 ve Rocket League acılmıyor bende Rocket League'yi sıldım ve sımdı yenıden yukluyorum
abi geri indirilmiyor tam yarısına geliyo D diskini açıyor sonra bi bakıyorum epic games kapanmıs gozunuzu seviyim bi çözümü vamı

Abi geri indirilmiyor tam yarısına geliyor D diskini açıyor sonra bir bakıyorum Epic Games kapanmıs gozunuzu seviyim bir çözümü vamı

Abiler şimdi sea of thievesde çalışmıyor diskim mi bozuldu benim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı