Rocket League ses var görüntü yok

İşletim sistemi
Windows 10

brkyozell

Kilopat
Sorun başlıkta belirttiğim gibi sistem özelliklerim(Intel HD Graphics 520 // 8 GB Ram // Intel i5(6. nesil)) daha önce oyunu kaldırıyordu.

-windowed ile oyunu açmayı denedim. Oyun pencere olarak açıldı ama değişen bir şey olmadı yine ses var görüntü yoktu.
-novid -nomovie ile de denedim.

Belgelerimdeki My Games klasöründe Rocket League dosyalarını sildim.
Epic Games'in webcache klasörünü sildim.
RocketLeague.exe'yi uyumluluk modunda açmayı hem Windows 8 hem de Windows 7 olarak denedim.
Sürücülerim güncel mi diye kontrol ettim - güncel -
Windows Update'te güncellemelere baktım - yoktu -
Epic Games üzerinden doğrulama yaptım.

Bunların hiç biri sorunu çözemedi.

Oyunu açınca sadece masaüstümü görüyorum başlangıçta yanıt vermiyorken ardından ekran siyah oluyor ve oyunun müziği çalmaya başlıyor, ama bahsettiğim gibi görüntü olmuyor.

Şimdiden değerli yanıtlarınız için teşekkürler...

Sorun başlıkta belirttiğim gibi sistem özelliklerim(Intel HD Graphics 520 // 8 GB RAM // Intel i5(6. nesil)) daha önce oyunu kaldırıyordu.

-windowed ile oyunu açmayı denedim. Oyun pencere olarak açıldı ama değişen bir şey olmadı yine ses var görüntü yoktu.
-novid -nomovie ile de denedim.

Belgelerimdeki my Games klasöründe Rocket League dosyalarını sildim.
Epic Games'in webcache klasörünü sildim.
RocketLeague.exe'yi uyumluluk modunda açmayı hem Windows 8 hem de Windows 7 olarak denedim.
Sürücülerim güncel mi diye kontrol ettim - güncel -
Windows Update'te güncellemelere baktım - yoktu -
Epic Games üzerinden doğrulama yaptım.

Bunların hiçbiri sorunu çözemedi.

Oyunu açınca sadece masaüstümü görüyorum başlangıçta yanıt vermiyorken ardından ekran siyah oluyor ve oyunun müziği çalmaya başlıyor, ama bahsettiğim gibi görüntü olmuyor.

şimdiden değerli yanıtlarınız için teşekkürler...

Problem bir tek bende var sandım nihayet.

Yeni konular

Geri
Yukarı