Çözüldü Rocket League Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ObliverSelf

Centipat
Process Monitor yöntemiyle raporu oluşturdum. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnanılmaz bir şey, bariz olanı gözden kaçırmışım...

Başlatma seçeneklerine yazdığınız kodu silip öyle açmayı deneyin oyunu. Oyun artık DX9 desteklemiyor, o kod oyunun açılmamasına sebep olacaktır.
İnanılmaz bir şey, bariz olanı gözden kaçırmışım...

Başlatma seçeneklerine yazdığınız kodu silip öyle açmayı deneyin oyunu. Oyun artık DX9 desteklemiyor, o kod oyunun açılmamasına sebep olacaktır.
Hocam başlatma seçeneklerinde o kodun olduğunu nereden gördünüz? O kadarı da gözükmüyordur herhalde Process Monitor'de.

Hocam başlatma seçeneklerinde o kodun olduğunu nereden gördünüz?
Process Monitor'de görünüyor. Ben de kurcalarken bulmuştum. Yaşadığım birkaç şey yüzünden bu konularda direkt cevap vermiyorum artık. Yazılımın orasını burasını karıştırın, bulabileceğinize inanıyorum.

Process Monitor'de görünüyor. Ben de kurcalarken bulmuştum. Yaşadığım birkaç şey yüzünden bu konularda direkt cevap vermiyorum artık. Yazılımın orasını burasını karıştırın, bulabileceğinize inanıyorum.
Keşke sormadan önce biraz daha deneseydim. Bu mesajınızdan sonra biraz daha bakınıp buldum. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı