Takas Rocket League Stranger Things eşyaları

Sanırım öyle değilmiş bende. :D

Eki Görüntüle 908621

İlk başta biraz boş bir kitle vardı tabi. Biraz sıktı ve azalttım oynamayı ama hala en sevdiğim oyun olmaması için engel değil. Tabii kötü mü oldu? Bana kalırsa kötü oldu Epic'in alması.
Siz has RL oyuncususunuz ozaman. Epice geçince benim için de bitti. Masaüstünde duruyor öyle. Ana menüyü de çöp ettiler bence.

ğ.pngş.png
Hocam şablon olarak bunlar var bende kredi yatırmayacağım için açmayı düşünmüyorum. Oyunun verdiği 800 kredi var güzel şablonlarınız varsa takas gerçekleştirebiliriz belki ne dersiniz?

Eki Görüntüle 910172Eki Görüntüle 910173
Hocam şablon olarak bunlar var bende kredi yatırmayacağım için açmayı düşünmüyorum. Oyunun verdiği 800 kredi var güzel şablonlarınız varsa takas gerçekleştirebiliriz belki ne dersiniz?
Şablona karşı şablon vermiyorum ve güzel şablon diye bir şey yok gibi. Hepsi benim için aynı değerde. Eklerseniz bakarız. İtem veriyorum herkese genellikle.

Ben 2015 yıllarında Nissan Skyline DLC'si almıştım ancak takaslanmıyor bayağı para ediyor şu an. Steam olduğu için sanırım.

:(

Güzel item umrumda değil açıkçası. Çöp item dediğimiz itemleri alıyorum topladığım için. Onlarda varsa tabi, ekleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı