Rocket League yeni güncellemeden sonra açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rated-R

Centipat
Önceden Rocket League'e başlatma seçeneklerine -DX9 yazılı şekilde giriyordum fakat yeni güncellemeden sonra oyun hiçbir tepki göstermeden açılıp kapanmaya başladı.
-DX9 komutunu kaldırınca da oyun arkada açılıp 10 saniye sonra kapanıyor. Process Monitor ile hata raporu alamıyorum çünkü herhangi bir hata gözükmüyor..

Birkaç önerim daha var. Bazıları tamamen sallamadır, haberini olsun. Sisteme zarar verme riski yok ama sorunu çözme olasılığı daha az.

Birkaç önerim daha var. Bazıları tamamen sallamadır, haberini olsun. Sisteme zarar verme riski yok ama sorunu çözme olasılığı daha az.

Bu dediklerinizi mesela -DX11 yazdım yazdıktan sonra gireyim mi, yoksa yazıp tamam deyip -DX12 mi yazayım?

Hayır, ilk kodu yazın ve girmeye çalışın. Olmazsa ilk kodu silin, ikinci kodu yazıp girmeye çalışın. O da olmazsa yazılı olan kodu silip attığım yazılımı kurun.

bende eskidende oluyodu başlatma seçeneklerine -dx9 yazıp giriyodum benim ekran kartı dxdiag dan baktığımda dx11 gözüküyo rocket league girdiğimde beyaz ekran veriyo çalıştırmayı durdurdu diyo bilen varsa yardımcı olabilirmi

Geri
Yukarı