Rocket League'de 40-45 FPS civarı yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 8.1

437935

Hectopat
Makaleler
1
Rocket League'de amacım öyle hep kazanmak değil de, eğlence amaçlı oynuyorum. 35-45 FPS yeterli mi? 720p render quality High'da. Düşürürsem çamurlaşıyor ve oyundan soğuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bana göre 40-45FPS yeterli değil 60FPS ideal oluyor, kişiden kişiye göre değişir ama akıcı bir oyun deneyimi için en az 24FPS almanız yeterlidir.

Merhabalar oyunu bende oynuyorum FPS'ini arttırmak için ekran kartının Denetim Masası'ndan ayarlarını düşürebilirsin veya farklı FPS arttırma teknikleri var. Eğer ayarları düşürmek istemiyorsan ekran kartından düşürebilirsin. 60 FPS'e kadar çıkabilirsin belki. Zaten çoğu oyuncular performans ayarlarında oynuyor. Ama oyunun 3V3 gibi falza kişilik oyunlarda FPS'in düşebilir. Benim önceden bilgisayarım kötüydü çoğu oyunda internetten video izleyerek FPS'imi arttırmıştım. Tabi internetteki videoların işe yarayıp yaramayacağı hakkında pek bir bilgim yok. Ama FPS'in senin için yeterli ise sıkıntı yok.

Merhabalar oyunu bende oynuyorum FPS'ini arttırmak için ekran kartının Denetim Masası'ndan ayarlarını düşürebilirsin veya farklı FPS arttırma teknikleri var. Eğer ayarları düşürmek istemiyorsan ekran kartından düşürebilirsin. 60 FPS'e kadar çıkabilirsin belki. Zaten çoğu oyuncular performans ayarlarında oynuyor. Ama oyunun 3V3 gibi falza kişilik oyunlarda FPS'in düşebilir. Benim önceden bilgisayarım kötüydü çoğu oyunda internetten video izleyerek FPS'imi arttırmıştım. Tabi internetteki videoların işe yarayıp yaramayacağı hakkında pek bir bilgim yok. Tabi senin.

Zaten her şey performansta bir tane o render quality High'da. Catalyst Control Center hakkında pek bir video yok. Hep Crimson var. Benim kartta da Crimson yok :D

Zaten her şey performansta bir tane o render quality High'da. Catalyst Control Center hakkında pek bir video yok. Hep Crimson var. Benim kartta da Crimson yok :D

Çoğu eski AMD akran kartının driverlerı farklı zaten. Sana örnek olarak eski ekran kartımın performans ayarlarının screenshot olarak atabilirim istersen.

Performans.png

Kusura bakma bu şekilde yollayabildim eski bilgisayarımda olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı