Rocket League'de rank atlanamıyor

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Dediğim gibi. 2v2 oyuna giriyorum (Platinim), diğerlerine göre gözle görülür bir farkla oynuyorum ama sıra takım arkadaşına gelince bir sürü pozisyon kaçırıyoruz. Her topa atlayarak takım arkadaşının oyununu mahvetmek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Bunun beceriksizliğimden kaynaklandığını düşünmüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2v2de Champ 1, 3v3de Champ 2'yim. Yaptiginiz hareketi o rankta bile adam akıllı yapan çıkmıyor. Bazen çok kötü oynayanlar geliyor bazen çok iyiler. Yanınıza gelen insan çok önemli. Eğer kimyanız uymazsa bireysel çabanız çok iyi olsa bile kaybediyorsunuz. İsterseniz ekleşiriz birlikte girebiliriz.

Hocam 2V2'de champ 1, 3V3'de champ 2'yim. Yaptiginiz hareketi o rankta bile adamakıllı yapan çıkmıyor. Bazen çok kötü oynayanlar geliyor bazen çok iyiler. Yanınıza gelen insan çok önemli. Eğer kimyanız uymazsa bireysel çabanız çok iyi olsa bile kaybediyorsunuz. İsterseniz ekleşiriz birlikte girebiliriz.

Hocam oyunda 1000 saatim var ve hala az çok aynı ranklardayım :D pozisyonlamam ve freestyle kabiliyetim gelişti hatta basit eğlencede gc adamlara elmas olduğumu söylediğimde şaşırıp kalıyorlar ama powershotları hala geliştirmediğim için sabitim. Bilmiyorum freestyle geliştirmeye üşenmeyip powershota üşeniyorum.
Hocam oyun çok değişik. Bir ara şampiyonluğa kadar kastım ve orada da çok değişik insanlar bulunuyor. Ben şahsen 1v2 atıyormuş gibi oynuyorum oyunu. Güncel rankım Elmas.
Evet hocam mekanikleri ve kitlesi çok değişik. Aynı hisleri bende yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı