Rockrider 520 vs ST520

Korkmaz9956

Hectopat
Merhaba Rockrider 520 ve 520ST arasında kararsız kaldım. Yeşil 520ST modeli 1 yıl daha yeni ama 520 mavi tasarımıyla çok hoşuma gidiyor, ikiside temiz kullanılmış göze batacak çizikleri vs yok.
ST modeli 2000TL
Normal 520 1800TL
Kimisi yeni modelde kalite düştü diyor, kimisi yenisi daha iyi diyor. Benim çok bilgim yok, siz hangisini tavsiye edersiniz?

images (10).jpeg

images (9).jpeg

Ürün linklerini paylaşabilir misin acaba ? Parça modelleri ve kaliteleri hakkında yorumlarımı yapayım sana .
St520 (özellikleri linkte)
520
Sram vites kolları
Sram x3 arka aktarıcı
Microshift on aktarici
80mm sertlik ayarlı maşa
İkiside 27.5 jant
İkiside mekanik disk fren
(Decathlon sayfasında eski 520 bilgileri yazmadığı için kendi bildiklerimi yazdım hatam varsa düzeltin)

Kendim kullanıyorum ST520'yi çok güzel bisiklet tavsiye ederim. Ben mekanikten hidroliğe geçtim ama tek sıkıntısı mekanik frende tel kopması oldu benim için ben çok fazla kullanıyorum onun dışında hiçbir sorunu olmayan güzel bir bisiklet. @Korkmaz9956 ön aktarıcısı Shimano'nun arka aktarıcısı Btwin kendi markasının.

Kendim kullanıyorum ST520'yi çok güzel bisiklet tavsiye ederim. Ben mekanikten hidroliğe geçtim ama tek sıkıntısı mekanik frende tel kopması oldu benim için ben çok fazla kullanıyorum onun dışında hiçbir sorunu olmayan güzel bir bisiklet. @Korkmaz9956 ön aktarıcısı Shimano'nun arka aktarıcısı Btwin kendi markasının.
Kaç boyla hangi bedeni kullaniyorsunuz acaba?
Boyum 1.94 xl 2metreye kadar yeterli yazıyor sitede acaba yeterlimidir.

Geri
Yukarı