Rockstar Games GTA'daki mod menu hilecilere karşı neden bir şey yapmıyor?

Yer
Bilmiyorum
Daha fazla  
Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two ınteractive GTA Online için mod menu yapıp yayınlayan luna Cheats'i kapatıp elde edilen Gelir'i hayır kurumlarına bağışlamıştı, ama işe yaradı mı? Nafile! Neden mi? Çünkü hâlâ mod menu açan oyuncular var, özellikle de çinliler! Ve buna rağmen Rockstar Games neden bir şey yapmıyor? Neden denetleme hesapları kontrol etme vs. tarzı bir şey yapmıyor? Bu Rockstar Games'in mod menu hilecilerini durdurması için ne yapmalıyız? Bir de şöyle bir şey düşünüyorum: Diyelim ki Rockstar mod menu açanları banlıyor, peki para hilesi yapanları veya güvenilir yerlerden ban riski olmayan para hilesi alan oyunculara ne yapacak? Ve peki bu sorun'un suçlusu sizce epic games olabilir mi? Çünkü epic games GTA 5'i bedava dağıtınca büyük bir artış oldu.

Son düzenleme:
Bir şey yapamaz, çoğu oyun firması bir şey yapamaz.
Rockstar'ın bile binlerce kod hatası var, yazılımcılar ve korsanlar bunlardan faydalanıp ya hile yapıyor. Ya da bazı FiveM sunucularına FPS artışı sağlamak için satıyorlar. Rockstar niye uğraşsın 2013 model oyunla, yeni GTA Online projesi var sabırla onu bekliyorum.

Rockstar Games'in ana şirketi take-two ınteractive GTA Online için mod menu yapıp yayınlayan luna Cheats'i kapatıp elde edilen Gelir'i hayır kurumlarına bağışlamıştı, ama işe yaradı mı? Nafile! Neden mi? Çünkü hâlâ mod menu açan oyuncular var, özellikle de çinliler! Ve buna rağmen Rockstar Games neden bir şey yapmıyor? Neden denetleme hesapları kontrol etme vs. tarzı bir şey yapmıyor? Bu Rockstar Games'in mod menu hilecilerini durdurması için ne yapmalıyız? Bir de şöyle bir şey düşünüyorum: Diyelim ki Rockstar mod menu açanları banlıyor, peki para hilesi yapanları veya güvenilir yerlerden ban riski olmayan para hilesi alan oyunculara ne yapacak? Ve peki bu Sorun'un suçlusu sizce Epic Games olabilir mi? Çünkü Epic Games GTA 5'i bedava dağıtınca büyük bir artış oldu.

GTA çok önemsemiyor parayı vs çünkü para olmadan kimsenin oynayamayacağının onlarda farkında ve bazı bilinçsiz insanlari para karşılığı oyun parası satıyorlar 200 TL'ye 2 milyon gibi saçma rakam. 10 kişi yapmışızdır 500 milyondan fazla kişi başı. 1 arkadaş ban yedi o da leveli bizim gibi 500 degil de 1000 3000 falan yapmıştı. Mod menülere gelecek olursak emin ol hepsi banlanıyor neden mi ben GTA'yı mod menüyle oynarım arkadaşlarımla farklı yerlere teleport spawn vs bayağı eğleniriz mod menuyle bize karışanları Vs'de kafese de alıyorum o da maksimum 3 hafta dayanmıştır mod menü o da basit kullandığım için, extrem mod menuler 3 güne ban yiyor ki herkes extrem kullanıyor çünkü en eğlenceli olanlar onlar.

Uzun lafın kısası epik ücretsiz yaptığı için hesap var bayağı herkeste ondan hile arttı ve CS'deki gibi bansız hile yok GTA da maksimum 1 haftaya gg.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı