Çözüldü Rockstar Games hesabı nasıl geri alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lethium6161

Hectopat
Arkadaşlar Epic'den bedavaya aldığım GTA 5 içinde kullandığım Rockstar hesabının e-postasını hatırlamıyorum. Hesaba uygulama içinden erişebiliyorum. Ne yapabilirim?

Çözüm
Hocam Home tuşuna basınca ayarlarda gözükmüyor.
Arkadaşlar çözüm şu:

Rockstar Games Social Club'ı açıyoruz. Sağ üs taraftan "SETTNGS"'e girip "Account İnformation"'dan "Sign in automatically"'i etkinleştiriyoruz.
resim_2021-06-22_152644.png

Daha sonra sağ üst tarafta ki profil fotoğrafına tıklıyoruz, açılan sekmede "Sign Out" diyoruz.
resim_2021-06-22_153229.png

Daha sonra görev çubuğundan da çıkış yapıyoruz.

Bundan sonra Rockstar Games Launcher'a giriyoruz ve karşımıza karakter seçme ekranı geliyor.
resim_2021-06-22_153425.png

Daha sonra karakterimizi seçiyoruz ve karşımıza giriş ekranı geliyor.
resim_2021-06-22_153557.png

Buradan e-postanızı görebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız, "Forgot your password?"'a tıklayıp şifrenizi alabilirsiniz. İyi forumlar.
Deneyeceğim.
Hocam Rockstar Games Launcher'da hesaba girili değilmiş.
Ne yapabilirim?
O zaman bilmiyorum. Epic games satın alım geçmişine bakabilirsiniz, orada faturanın hangi e-posta’ya gönderildiği yazar, eğer epic epostanız rockstar ile aynı ise oradan öğrenebilirsiniz.

Ya da GTA 5’e girip Home’a basıp arayüzden emailinizi bulabilirsiniz herhalde.

Arkadaşlar çözüm şu:

Rockstar Games Social Club'ı açıyoruz. Sağ üs taraftan "SETTNGS"'e girip "Account İnformation"'dan "Sign in automatically"'i etkinleştiriyoruz.
resim_2021-06-22_152644.png

Daha sonra sağ üst tarafta ki profil fotoğrafına tıklıyoruz, açılan sekmede "Sign Out" diyoruz.
resim_2021-06-22_153229.png

Bundan sonra Rockstar Games Launcher'a giriyoruz ve karşımıza karakter seçme ekranı geliyor.
resim_2021-06-22_153425.png

resim_2021-06-22_153557.png

Buradan e-postanızı görebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız, "Forgot your password?"'a tıklayıp şifrenizi alabilirsiniz. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar çözüm şu:

Eki Görüntüle 1078359

Eki Görüntüle 1078362

Eki Görüntüle 1078363

Eki Görüntüle 1078364

Rockstar launcher'da girili değil diye biliyordum?

Yeni konular

Geri
Yukarı