Rockstar Games Launcher açıldıktan sonra kapanmıyor

kilincahmetbugra

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da anlaşılıyor zaten ama küçük bir açıklama yapayım. En son Windows 11'e geçiş yaptım ve GTA 5 indirili duruyordu. Diğer diskte ona format atmadım ama Windows 11'i indirdikten sonra hiç Rockstar Games Launcher'i açmadım. Bugün GTA 5 oynayayım diye indirdim kurdum açtım ama arka planda açıldı ekrana herhangi bir şey gelmedi sonra tekrar tıkladığımda Rockstar Games Launcher already running dedi ve şu an PC'yi yeniden başlatmadan Rockstar Games Launcher'i kapatamıyorum. Görev Yöneticisi üzerinden de kapanmıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da anlaşılıyor zaten ama küçük bir açıklama yapayım. En son Windows 11'e geçiş yaptım ve GTA 5 indirili duruyordu. Diğer diskte ona format atmadım ama Windows 11'i indirdikten sonra hiç Rockstar Games Launcher'i açmadım. Bugün GTA 5 oynayayım diye indirdim kurdum açtım ama arka planda açıldı ekrana herhangi bir şey gelmedi sonra tekrar tıkladığımda Rockstar Games Launcher already running dedi ve şu an PC'yi yeniden başlatmadan Rockstar Games Launcher'i kapatamıyorum. Görev Yöneticisi üzerinden de kapanmıyor!
Görev yöneticisinden kapanmıyorsa cmd.exe'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komudu kullan : taskkill /f /im (görev ismi) yazarsan kapanabilir. Kapanmazsa büyük bir sorun vardır.

Görev yöneticisinden kapanmıyorsa cmd.exe'yi yönetici olarak çalıştır ve şu komudu kullan : taskkill /f /im (görev ismi) yazarsan kapanabilir. Kapanmazsa büyük bir sorun vardır.
deniyorum
C:\Users\kilin>taskkill /f /im Launcher.exe
ERROR: The process "Launcher.exe" with PID 5736 could not be terminated.
Reason: Erişim engellendi.
ERROR: The process "Launcher.exe" with PID 9832 could not be terminated.
Reason: Görevin çalışan örneği yok.
bunu dedi

deniyorum
C:\Users\kilin>taskkill /f /im Launcher.exe
ERROR: The process "Launcher.exe" with PID 5736 could not be terminated.
Reason: Erişim engellendi.
ERROR: The process "Launcher.exe" with PID 9832 could not be terminated.
Reason: Görevin çalışan örneği yok.

bunu dedi
Format atman gerekebilir benim bilgim buraya kadar.

Geri
Yukarı