Rockstar Games Launcher GTA 5'i görmüyor

Berke Parlar

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu Rockstar Games Launcher çıkmadan önce GTA 5'i yüklemiştim. Oyuna tekrardan girmek istedim fakat Code 201 hatası ile karşılaştım. İnternette araştırdığımda Social Club yeni versiyon kurmam söylendi, ben de internete Social Club indir yazdım ve Rockstar Games Launcher karşıma çıktı. Bu onun yenisidir diyerek indirdim ve Rockstar Games Launcher'ı çalıştırdım ve oyunu tekrardan indirmeye başladı. Daha sonra Rockstar Games Launcher'ı sildim ve GTA 5'i tekrar açmaya çalıştım fakat beni Rockstar Games Launcher'ın sitesine yönlendirdi ve bunu indirmemi söyledi. Windows'u güncelledim, forumlarda denilenleri yaptım fakat bunun çözümü yok cidden. Çözümünü bilen bir arkadaş varsa ne olur yardım etsin. İnternettim kötü, GTA 5'i 500 KB ile tekrardan 3 günde indirmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Social Club hesabın ile Launcher'a giriş yap sanırım yeni launcher hesabı açtın. GTA'yı görmemesinin diğer bir sebebi ise Steam hesabını bağlamamış olman olabilir. Steam hesabını bağlamayı dene.

Eğer sorun bu değilse veya bunlar olmuyorsa Steam'den Gta 5'in dosyalarını doğrulamayı dene.

Rockstar Games Launcher ayarlarından bilgisayarı oyunlar için taratmayı deneyin.
Screenshot_1.png

Dediğiniz tüm yöntemleri yaptım ama maalesef bir sonuç elde edemedim bu yüzden oyunu sildim ve tekrar yükledim genede yardım edenlere teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı