Çözüldü Rockstar Games Launcher indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bende bağlanması 20 dk falan sürmüştü sizde beklerseniz bağlanır telefonun kişisel erişim noktasından bağlanmayı unutmayın.
VPN kullanarak bağlanmayı başardım. Ancak VPN kapalıyken almıyor. Telefon internetim olmadığı için deneyemiyorum. Ayrıca oyun açıldıktan sonra VPN kapatabilirsiniz.
Şuan bende gayet düzgün indiriyor. Sanırım o zaman serverleri çökmüştür hocam. Tekrar deneyin?
Hocam rdr2nin dosyaları arasında exe buldum indirdim. Ancak 10 yıl connectingde kalıyor. Bitince de böyle bişi çıkıyor. Oyunu offline açabilmemin bir yolu var mı?
1612131117120.png

Dostum bende aynı sorunu yaşadım telefonun interneti bağlanıp yaptım ve oldu :D
sanada tavsiyem telefonun internetine bağlanıp yapman olacaktır sorununu yüzde 90 çözecektir iyi oyunlar.

Bende bağlanması 20 dk falan sürmüştü sizde beklerseniz bağlanır telefonun kişisel erişim noktasından bağlanmayı unutmayın.
VPN kullanarak bağlanmayı başardım. Ancak VPN kapalıyken almıyor. Telefon internetim olmadığı için deneyemiyorum. Ayrıca oyun açıldıktan sonra VPN kapatabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı