Rockstar Games, Red Dead Redemption Remastered Hazırlığında Olabilir

Herkesin kendi fikri. Ben oyunlara duygusal açıdan bakmıyorum sadece teknik açıdan bakıyorum. Oyun para kazanmak amacıyla yapılan bir üründür. Kendim de amatör bir oyun geliştiricisiyim ve bu görüşümün oluşmasının yegane sebebi geliştirici olmam, eskiden böyle değildim. Remastered basite kaçmak gibi geliyor diye sevmiyorum.
Benim için grafikler oyuna bağlayıcı etmenlerden biri olduğu için CoD4 gibi hikayesi sağlam oyunlarda Remastered yapılması mantıklı geliyor. Sizin fikrinize de saygı duyarım.

Herkesin kendi fikri. Ben oyunlara duygusal açıdan bakmıyorum sadece teknik açıdan bakıyorum. Oyun para kazanmak amacıyla yapılan bir üründür. Kendim de amatör bir oyun geliştiricisiyim ve bu görüşümün oluşmasının yegane sebebi geliştirici olmam, eskiden böyle değildim. Remastered basite kaçmak gibi geliyor diye sevmiyorum.

Ben RDR2'yi 2 kere bitirmiş + Online'a 500 saat gömmüş biri olarak RDR 2 mekanikleriyle çıkmış bir oyun benim için aşırı kanser gelecektir 1 kere bitirmiş biri için bile kanser gelecektir çok ağır bir oyun uzun bir de.

Duygusal açıdan bakabilirsin de sonuçta bu oyunu PC ve yeni konsol oyuncuları oynamamış. Mantık çerçevesinden bakılınca oyunun remastered yapılmasına karşı çıkmanızı gerektirecek mantıklı bir sebebiniz yok. Siz genel düşüncenizi bu oyunda söyleyince biraz yersiz bir serzenişte bulunmuş oluyorsunuz.

Yapma be Rockstar, sen yapma bari. Remastered oyunları para yolma yöntemi olarak görüyorum. İnsanlar senden GTA 6 bekliyor sen nelerle uğraşıyorsun?
RDR 1, sadece PS3 ve Xbox 360 için yayımlandı ve birçok kişi bu harika eseri tadamadı. İçeriğiyle ve grafikleriyle hala birçok oyuna taş çıkartacak bir oyun. En az GTA kadar harika bir oyun. RDR 1, asla hafife alınmaması gereken Rockstar kalitesini yansıtan bir oyun.
RDR 1'in kontrolleri günümüze göre çok kötü.Umarım Rockstar sadece HD doku koyup önümüze sermez.
Tamamen yanlış. Kontroller gayet iyi. GTA V ve GTA IV oynamış biri rahatlıkla bir saniye bile alışma süreci geçirmeden alışabilir.

Tamamen yanlış. Kontroller gayet iyi. GTA V ve GTA IV oynamış biri rahatlıkla bir saniye bile alışma süreci geçirmeden alışabilir.
Zaten GTA V kontrol olarak, altyapı olarak RDR'yi kullanan bir oyun. Birçok açıdan benzerlikler gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı