Rockstar Games, Red Dead Redemption Remastered Hazırlığında Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Rockstar Games Red Dead Redemption Remastered

Son zamanlarda GTA Remastered üçlemesi ile gündeme gelen Rockstar Games, söylentilere göre Red Dead Redemption Remastered hazırlığında da olabilir. Hatırlayacağınız üzere daha önceden paylaşılan raporlarda Rockstar Games’in 2010 yılında piyasaya sürülen Red Dead Redemption’ın yeni nesil konsollar için yeniden geliştirdiği iddia edilmişti. Hatta bu iddiadan kısa bir süre sonra da Red Dead Redemption Remastered Amazon […]

Devamı: Rockstar Games, Red Dead Redemption Remastered Hazırlığında Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bence birçok kişi daha akıcı ve basit olduğu için ilk Red Dead Redemption oyununu daha çok sevecek.
Yapma be Rockstar, sen yapma bari. Remastered oyunları para yolma yöntemi olarak görüyorum. İnsanlar senden GTA 6 bekliyor sen nelerle uğraşıyorsun?
PC oyuncusunun kaçırdığı bir oyun, niye öyle düşünüyorsunuz? GTA 6 yapma planları olsa yaparlar zaten.

Yapma be Rockstar, sen yapma bari. Remastered oyunları para yolma yöntemi olarak görüyorum. İnsanlar senden GTA 6 bekliyor sen nelerle uğraşıyorsun?
Call of Duty Remastered gayet başarılıydı ve hoşuma gitti. Bioshock gibi bir remastered yapılmazsa güzel olur.

PC'ye gelmesi gerekli bir oyun oyun 11 yıl önceki grafiğiyle gelse çok tartışma konusu dönerdi ya remake ya da Remastered şarttı.
Bence birçok kişi daha akıcı ve basit olduğu için ilk Red Dead Redemption oyununu daha çok sevecek.

PC oyuncusunun kaçırdığı bir oyun, niye öyle düşünüyorsunuz? GTA 6 yapma planları olsa yaparlar zaten.

GTA 6 zaten yapılıyordur RDR2 de yapılıyordu kimsenin ruhu duymadı GTA 6 daha da büyük bir gizlilikle yapılıyordur.

Herkesin kendi fikri. Ben oyunlara duygusal açıdan bakmıyorum sadece teknik açıdan bakıyorum. Oyun para kazanmak amacıyla yapılan bir üründür. Kendim de amatör bir oyun geliştiricisiyim ve bu görüşümün oluşmasının yegane sebebi geliştirici olmam, eskiden böyle değildim. Remastered basite kaçmak gibi geliyor diye sevmiyorum.
PC'ye gelmesi gerekli bir oyun. Oyun 11 yıl önceki grafiğiyle gelse çok tartışma konusu dönerdi ya remake ya da Remastered şarttı.

GTA 6 zaten yapılıyordur RDR2 de yapılıyordu kimsenin ruhu duymadı GTA 6 daha da büyük bir gizlilikle yapılıyordur.
Call of Duty Remastered gayet başarılıydı ve hoşuma gitti. Bioshock gibi bir remastered yapılmazsa güzel olur.

4K çözünürlük desteği ile PC'ye salacaklar büyük ihtimalle. Kapsamlı ve grafiksel olarak baştan aşağı yenilenmiş bir şey beklemiyorum. Oyun güzel çok önceden oynamıştım. Yeniden oynayıp hafızayı güncelleme vakti gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı