Rockstar Launcher offline mod hatası #6000.87

Oğuz Karagöz

Centipat
Epic Games üzerinden ücretsiz GTA V aldım. Daha önceden korsan oynamıştım ve crack dosyalarını silerek oyun dosyalarını Epic Games kütüphanesine attım konrtol ve ardında 5.56 GB bir güncelleme ile oyun yüklendi oyunu başlat dedim Rockstar Launcher kuruldu. Masaüstüme toplam 2 simge geldi biri GTA V simgesi diğeri ise Rockstar Launcher simgesi. Rockstar Launcher'a giriş yaptığımda offline mod #6000.87 hatasını alıyorum VPN olmadan tarayıcı üzerinden girilmiyor Social Club'a VPN açıp bir hesap oluşturdum. VPN ile Rockstar Launcher'a girmeye çalıştığımda ise yine aynı hatayı alıyorum. GTA V simgesi ile giriş yaptığımda da unable to launch Game, please verify your Game data hatasını alıyorum. Yardım edebilir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
Oğuz Karagöz

Oğuz Karagöz

Centipat
Benim de bugün aynı sorun başıma geldi + olarak internetten bile Rockstar sitesine oturum açamıyorum bağlantı kopuk yazıyor Rockstar Games çktü sandım ama arkadaşlarım girebiliyor çok mantıksız bir sorun acilen düzelmesi lazım offline bile giremiyorum.

Evet hocam gerçekten çok sinir bozucu ve görüyorum ki halen düzeltilmemiş. 3 aydır girmiyordum oyuna.

frkgkc

Hectopat
Arkadaşlar ben uydunet abonesiyim aynı sorunu bende yaşadım.Uydunet arayıp IP değişikliği istedim(ücretsizmiş.)sorun hallordu artık online sunucularına ve wep sitesine sorunsuz bağlana biliyorum.Ben sorunu böyle çüzdüm Rockstar games port açmamı ve dns ayarlarınıdüzeltmemi söyledi ama hiçbiri fayda etmedi.
Evet hocam gerçekten çok sinir bozucu ve görüyorum ki halen düzeltilmemiş. 3 aydır girmiyordum oyuna.
Arkadaşlar ben uydunet abonesiyim aynı sorunu bende yaşadım.Uydunet arayıp IP değişikliği istedim(ücretsizmiş.)sorun hallordu artık online sunucularına ve wep sitesine sorunsuz bağlana biliyorum.Ben sorunu böyle çüzdüm Rockstar games port açmamı ve dns ayarlarınıdüzeltmemi söyledi ama hiçbiri fayda etmedi.

Yukarı