Rockstar Launcher "Switch your Social Club account" uyarısı

bilalorhan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben bir konuyla ilgili yardim isticektim. Konuyu anlayabilmeniz açısından detaylıca yazacağım. Ben Epic Games'ten GTA 5 almıştım. Yükleyip açamayınca sildim 1 ay falan sadece kütüphanede kaldı sonra kuzenim dedi ben oynayabilir miyim senin Epic Games hesabına girip diye. Ben de olur dedim. İndirip kendi Social Club hesabına bağladı. Aradan vakit gecti o sildi sonra ben tekrar indirip denemeye karar verdim. Açıldı kendi Social Club hesabımı oluşturup oyuna girdim ama oyuna tıkladığımda Rockstar Launcher "Switch your Social Club account" diye bir uyari verdi. Tıkladım onun hesabına girdim oyunu oynayabiliyorum ama bu durumdan kurtulmak istiyorum bu hesabi devre dışı bırakıp kendi hesabıma bağlama imkanım var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ben bir konuyla ilgili yardim isticektim. Konuyu anlayabilmeniz açısından detaylıca yazacağım. Ben Epic Games'ten GTA 5 almıştım. Yükleyip açamayınca sildim 1 ay falan sadece kütüphanede kaldı sonra kuzenim dedi ben oynayabilir miyim senin Epic Games hesabına girip diye. Ben de olur dedim. İndirip kendi Social Club hesabına bağladı. Aradan vakit gecti o sildi sonra ben tekrar indirip denemeye karar verdim. Açıldı kendi Social Club hesabımı oluşturup oyuna girdim ama oyuna tıkladığımda Rockstar Launcher "Switch your Social Club account" diye bir uyari verdi. Tıkladım onun hesabına girdim oyunu oynayabiliyorum ama bu durumdan kurtulmak istiyorum bu hesabi devre dışı bırakıp kendi hesabıma bağlama imkanım var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Sanırım var.Hesap ayarlarından unlink yapabiliyorsunuz.

Epic ve Steam hesaplarının unlinklenmesi için Rockstar ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Benim Steam unlink işlemim 2 ay sürmüştü :D

Sanırım var. Hesap ayarlarından unlink yapabiliyorsunuz.

Epic ve Steam hesaplarının unlinklenmesi için Rockstar ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Benim Steam unlink işlemim 2 ay sürmüştü :D

Epic Games ne kadar sürer?

Aynı sorun bende var. İkinci el hesap almıştım aldığım adamın Social Club hesabından başka bir hesapla giremiyorum GTA'ya. Steam dışındaki hesaplar daha kolay yapılıyor galiba.

Peki unlik işlemi hangi uygulamadan yapılıyor? Epic Games üzerinden mi? Eğer yaparsam da mesela Epic Games kütüphanesindeki oyunlarım gider mi?

Bende araştırıyorum birkaç çözüm buldum onları deneyeceğim eğer olursa burada paylaşırım.

Çok teşekkür ederim aklımda hala birkaç soru var emin olduğumda yapacağım.

Bende araştırıyorum birkaç çözüm buldum onları deneyeceğim eğer olursa burada paylaşırım.

He bir de o hesabın kütüphanesinde RDR2 de var ikisi birden olacak değil mi?

Eğer epic kütüphanesindeyse gitmez.

Ekran Görüntüsü (21).png

Hocam üstteki arkadaşın gönderdiği yerde böyle bir yöntem var deneyin isterseniz.

Dosya Ekleri

• 1675615491765.png
    1675615491765.png
    161,3 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı