Rockstar neden GTA 4 mobil portu yapmıyor?

Hem de böyle "boş" bir işle uğraşacaklarına GTA 6'ya daha çok önem vermeleri daha mantıklı olurdu.

En büyük nedeni şimdiki telefonların kaldıramayacak olması. Telefonlar şu an San Andreas'ı anca
açıyor. Telefonlar bilgisayarlara göre çok daha güçsüz. Belki amiral gemisi denen telefonlara olur ama büyük uğraş ister ve Rockstar yapmaz.
1. Rockstar eğer GTA IV’ü ilgisizliğinden dolayı mobil ortama çıkarmıyorsa, neden Vice City gibi 18 yıllık bir oyunu çıkardılar?
2.
  • CPU SPEED: 1 GHz.
  • RAM: 256 MB.
  • VIDEO CARD: 64 MB DirectX 8.1 compatible video card (NVIDIA GeForce 3 or better)
  • TOTAL VIDEO RAM: 64 MB.
  • 3D: Yes.
  • PIXEL SHADER: 1.1.
  • CPU: Pentium 3
  • CPU: 800 MHz Intel Pentium III or 800 MHz AMD Athlon or 1.2GHz Intel Celeron or 1.2 GHz AMD Duron processor. ...
  • RAM: 128 MB of RAM. ...
  • GPU: 32 MB video card with DirectX 9.0 compatible drivers ("GeForce" or better)

‘’Rockstar Advanced Game Engine’’ oyun motoruna geçiş 2006’da yapılıyor ve bu oyun motorunu mobil cihazların kaldırabileceğini düşünmüyorum.
S3 mini kullanıyorsanız zor açar tabi. Sizi yermiyorum hocam ama san andreas'ı açmayan telefon yok şuan :D

GTA IV, PS3 oyunu. Şu anki telefonlar PS3'den 4-5 kat daha güçlü.
Bu mantığa göre akıllı telefonlarda God of War 3, The Last of Us, Uncharted 3, Red Dead Redemption, Grand Theft Auto V ve The Elder Scrolls V: Skyrim oynanabilir. Sizin gibi eski ve mesaj sayısı yüksek ayrıca PS hakkında bilgili birinden konsol ile akıllı telefonu kıyaslarken donanım ile kıyas yapmasını beklemezdim.

1. Rockstar eğer GTA IV’ü ilgisizliğinden dolayı mobil ortama çıkarmıyorsa, neden Vice City gibi 18 yıllık bir oyunu çıkardılar?
2.
  • CPU Speed: 1 GHz.
  • RAM: 256 MB.
  • Vıdeo Card: 64 MB DirectX 8.1 compatible video Card (nvıdıa GeForce 3 or better)
  • Total vıdeo RAM: 64 MB.
  • 3D: Yes.
  • Pıxel shader: 1.1.
  • CPU: Pentium 3.
  • CPU: 800 MHz Intel Pentium III or 800 MHz AMD Athlon or 1.2GHz Intel Celeron or 1.2 GHz AMD duron Processor...
  • RAM: 128 MB of RAM...
  • GPU: 32 MB video Card with DirectX 9.0 compatible drivers ("geforce" or better)

‘’Rockstar Advanced Game engine’’ oyun motoruna geçiş 2006’da yapılıyor ve bu oyun motorunu mobil cihazların kaldırabileceğini düşünmüyorum.

Çünkü onlar portlaması aşırı zor oyunlar değildi sanırım. Ve Rockstar oyunların satacağını düşündü. Ama herkes crack aldığı için olmadı tabii ki. Artık daha mobil portu yapmazlar herhalde.

Sizin gibi eski ve mesaj sayısı yüksek..
Bu da güzel mantıkmış. Ayrıca firmalar bunu isteseler kısarak yapabilirler olduğu gibi çıkarmalarını beklemiyorsunuz herhalde?. Ama para kaldıramayacaklarını bildikleri için yapmıyorlar. Çünkü mobil oyun satın alan kisi sayısı belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı